Pobierz oryginalne tapety wydane na iPhone’a 7

Podczas każdej premiery nowego iPhone’a, Apple wydaje nowe tapety – już teraz możesz pobrać olśniewające tapety z iPhone’a 7.

Tapety z iPhone'a 7 (iOS 10)

Z pewnością zauważyliście, że na grafikach prezentujących nowego iPhone’a 7 widoczne są całkiem nowe tapety. Nie jest to nic nadzwyczajnego, bowiem przy okazji każdej premiery Apple wydaje zestaw nowych teł ekranu dla swoich urządzeń. Tak też jest i tym razem.

Tapety na iPhone’a 7 są proste, na czarnym lub jasnym tle umieszczony jest w centralnym miejscu lśniący kolorowy bąbel.

Zobacz także: Tapety z logo Apple’a w stylu retro WWDC 2016

Pomimo, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, to już można pobrać nowe tła ekranu. Tapety sa statyczne, co w połączeniu ze stosunkowo prostym motywem może wydawać się nudne. Jestem jednak pewien, że nowe tapety będą wyglądać całkiem nieźle nie tylko na nowych wyświetlaczach iPhone’a 7 i 7 Plus, ale także na starszych modelach iPhone’a. Należy pamiętać, że wszystkie poniższe tapety różnią się od nowego zestawu tapet udostępnionego przez Apple’a w systemie iOS 10.

Jeśli przeglądasz te stronę na iPhone’ie, wystarczy tapnąć na jedno z poniższych zdjęć, otworzy się ono w nowym oknie w pełnym rozmiarze.  Następnie przytrzymaj palcem na zdjęciu i z menu kontekstowego wybierz opcję Zapisz obrazek. Potem w ustawieniach tła możesz wybrać zapisane tło ze swojej rolki aparatu.

Pobierz tapety z jasnym tłem:

iPhone 7 i 7 Plus (wallpeper, tapeta) iPhone 7 i 7 Plus (wallpeper, tapeta) iPhone 7 i 7 Plus (wallpeper, tapeta)

Pobierz tapetę z ciemnym tłem:

iPhone 7 i 7 Plus (wallpeper, tapeta) iPhone 7 i 7 Plus (wallpeper, tapeta)

Wszystkie powyższe tapety mają rozdzielczość 1242×2208 px, co oznacza, że doskonale skalują się na iPhone’ach 6 i 6s oraz wersjach z Plusem. Co ciekawe, wyróżnione kolory na tapetach są bardzo podobne do kolorowych komputerów iMac G3, które Apple wydało w 1998 roku.

Wszystkie tapety w wysokiej rozdzielczości ściągniesz tutaj.

źródło: iPhoneHacks – Download All the New iPhone 7 Wallpapers via Reddit