Nowe smartwatche Michael Kors Access

Michael Kors wypuścił nową linię inteligentnych zegarków „Access” działających pod systemem Android Wear.

Smartwatch Michael Kors Access

Producenci inteligentnych zegarków wciąż próbują znaleźć najlepszy sposób na sprzedanie swoich produktów. Futurystyczny wygląd, który pasuje bardziej do nerdów, niż do masowej sprzedaży niekoniecznie się sprawdza, dlatego coraz częściej smartwatche przybierają bardziej elegancie formy, przypominające biżuterię, którą stały się klasyczne zegarki.

Co się dzieje na rynku smartwatchy? Zamiast próbować stworzyć całkowicie nowy dizajn, doświadczeni producenci angażują ikony mody, które potrafią wstrzyknąć trochę inteligencji do tradycyjnych czasomierzy.

Pierwszy model smartwatcha Michael Kors Access został zaprezentowany w marcu tego roku. Inteligentny zegarek działa na systemie Android Wear i potrafi się połączyć z urządzeniami z systemem iOS oraz Android. Access posiada standardowe funkcje obejmujące: powiadomienia z aplikacji, alerty wiadomości SMS i e-mail, aktualizacje z mediów społecznościowych, podstawowe funkcje fitness oraz funkcje aktywowane głosem. Modele są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

Siedem nowych modeli występuje w wariancie eleganckim oraz sportowym, a ceny zaczynają się już od 350 do 375 dolarów (ok. 1350 – 1520 zł) i można kupić je na stronie internetowej producenta.

Model elegancki i sportowy - Michael Kors Access - smartwatche

źródło: Michael Kors Access