Ruwer – Słoiki vs. Warszawiacy

Bezpłatna aplikacja mobilna Ruwer zamieni Warszawę w największy wyścig rowerowy na świecie między Warszawiakami i Słoikami!

Aplikacja mobilna Ruwer - Warszawiacy vs. Słoiki

Stań do epickiej rywalizacji, wykręcaj kilometry i zdobywaj punkty, aby pokonać drużynę Warszawiaków lub Słoików.

Już dzisiaj na smartfony z systemem iOS lub Android trafiła wyjątkowa aplikacja mobilna Ruwer, która przekształci ulice i ścieżki rowerowe stolicy Polski w gigantyczny wyścig rowerowy – bez wpisowego, ekipy masażystów, serwisantów i sponsorów. 

Ruwer to jedyna tego rodzaju możliwość dołączenia do rywalizacji, w której zgubisz co prawda wiele kilogramów, ale zdobędziesz nowych znajomych, poznasz lepiej okolicę i wstrzykniesz w żyły dodatkową porcję endorfin – naturalnie i zdrowo.

Czym jest aplikacja Ruwer?

Ruwer to innowacyjne połączenie indywidualnej rywalizacji, walki drużynowej i systemu kontroli własnych postępów. Każdy użytkownik aplikacji ma możliwość nie tylko walki i porównywania swoich wyników z innymi Ruwerowcami. Dodatkowo, zdobywane przez niego punkty powiększają także liczbę punktów drużyny, do której dołączył – Warszawiaków lub Słoików.

Cotygodniowe wyzwania pozwalają zaś na zgarnięcie punktów ekstra. Te specjalne wydarzenia to możliwość zdobycia nawet dwa razy więcej punktów niż standardowo. Częścią Ruwera jest też oczywiście wygodny i prosty w obsłudze system kontroli własnych postępów, uwzględniający m.in. ilość przejechanych kilometrów, czas czy prędkość przejazdu. Wszystkie wyniki można porównywać z wynikami znajomych oraz innych Ruwerowców.

Screen aplikacji Ruwer Screen aplikacji Ruwer

Najważniejsze cechy Ruwera:

  • Zdobywaj punkty: po każdej rowerowej przejażdżce po Warszawie otrzymujesz punkty. Im jest ich więcej, tym szansa by stać się liderem rankingu wzrasta
  • Analizuj wyniki: kontroluje Twoją aktywność fizyczną. Po zakończeniu trasy od razu dowiesz się ile kilometrów przejechałeś i z jaką prędkością. Każdy przejechany kilometr do punkt dla Ciebie i Twojej drużyny
  • Porównaj swoje wyniki z innymi Ruwerowcami: – dzięki ogólnodostępnym rankingom możesz obserwować i porównywać wyniki pozostałych uczestników największego wyścigu rowerowego w stolicy
  • Pochwal się swoimi osiągnięciami: za pomocą jednego kliknięcia Twoi znajomi na Facebooku dowiedzą się o Twoich osiągnięciach
  • Zmierz się z wyzwaniami: Każdy tydzień, to kolejna możliwość otrzymania punktów extra. Biorąc udział w wyzwaniu specjalnym możesz zgarnąć nawet dwukrotność standardowej liczby punktów.

Aplikacja Ruwer jest w pełni bezpłatna i dostępna w wersjach na systemy iOS i Android.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa