Specyficzna gra mobilna „Mr. Robot: 1.51exfiltratiOn”

Kultowy serial Mr. Robot doczekał się swojej gry mobilnej pt. „Mr. Robot: 1.51exfiltratiOn” na urządzenia z systemem iOS i Android.

Mr. Robot: 1.51exfiltratiOn - gra mobilna

Popularny serial telewizyjny Mr. Robot doczekał się swojej gry mobilnej na iPhone’a i smartfony z systemem Android, zatytułowanej „Mr. Robot: 1.51exfiltratiOn”. Fabuła gry toczy się oczywiście w firmie E.Corp, w której odkrywamy mroczne tajemnice związne z cyberbezpieczeństwem.

Jeśli szukasz dodatkowej atrakcji podczas gdy nadawany jest obecnie drugi sezon serialu Mr. Robot, to ta gra mobilna może być dla Ciebie.

W grze Mr. Robot: 1.51exfiltratiOn wcielasz się w pracownika fikcyjnej firmy E.Corp i za pomocą wewnętrznej komunikatora korporacyjnego prowadzisz rozmowy z innymi współpracownikami, aby zdobyć tajne dane i pokonac zło, które czai się w sercu spółki. Aby grać w grę należy znać język angielski, przynajmniej na podstawowym poziomie.

Aplikacja została opublikowana przez Telltale Games, ale tak naprawdę napisana została przez Night School Studio, twórców przygodowej gry niezależnej (indie game) Oxenfree. Ten tytuł doczekał się się wydanej na winylu ściezki dźwiękowej i także ma swoich wielbicieli.

Screen z gry mobilnej Mr. Robot: 1.51exfiltratiOn Screen z gry mobilnej Mr. Robot

Gra Mr. Robot: 1.51exfiltratiOn dostępna jest w sklepie App Store za 2,99 euro (ok. 12,90 zł) oraz w sklepie Google Play za 13,99 zł. Kupisz i pobierzesz ją klikając na poniższe przyciski.

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play