Warszawiacy zamówią sprzątanie przez Pozamiatane

Aplikacja mobilna Pozamiatane ułatwia Warszawiakom sprzątanie mieszkania, prasowanie ubrań, czy mycie okien – wszystko przez smartfona.

Aplikacja mobilna Pozamiatane.pl

Internetowa platforma Pozamiatane.pl, która od 2015 roku łączy klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami. Jej twórcy udostępnili niedawno bezpłatną aplikację mobilną na urządzenia z systemem iOS i Android, która ułatwi proces złożenia zamówienia usługi sprzątania. Usługa działa obecnie na terenie Warszawy i dostępna jest dla firm i klientów indywidualnych.

Korzystanie z aplikacji znacznie przyspiesza proces zamówienia eksperta od sprzątania z dowolnego miejsca i o każdej porze – wystarczy tylko dostęp do sieci. Aplikacja pozwala na określenie swoich preferencji, jak np. czas sprzątania oraz zapotrzebowanie na dodatkowe usługi, jak prasowanie, mycie okien czy przyniesienie środków czystości, jeśli akurat nie mamy ich w szafce.

Jak zamówić przez smartfona sprzątanie mieszkania i ile to kosztuje?

Opłata pobierana jest za godzinę i wynosi obecnie 30 zł. Jest ona stała, a płatność odbywa się online, za pomocą karty kredytowej lub debetowej. W przypadku zamówienia cyklicznego, płatności automatycznie pobierane są z konta po realizacji każdorazowego sprzątania. W promocji można zdobyć kod na pierwszą godzinę za 0 zł. Dodatkowo dzięki programowi rekomendacyjnemu – polecaniu usługi znajomym – można otrzymać darmowe sprzątanie.

Jak zamówić sprzątanie w Pozamiatane.pl?

– Naszym celem jest pomoc osobom, które nie są w stanie zorganizować sobie czasu na samodzielne sprzątanie – komentuje Jakub Łączkowski, twórca platformy Pozamiatane.pl. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm. Z naszych usług skorzystać można na terenie Warszawy, ale już wkrótce planujemy rozszerzyć działalność na cały kraj – dodaje.

Aplikacja mobilna Pozamiatane.pl - screen Aplikacja mobilna Pozamiatane.pl - screen

Sprzątacze współpracujący z serwisem Pozamiatane.pl są dokładnie sprawdzani przed podjęciem pracy. Klienci mają również możliwość oceny ich pracy i wystawienia oceny w komentarzu na ich temat.

Aplikację pobierzesz ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa