Power Hover aplikacją tygodnia w App Storze

Gra mobilna Power Hover za darmo na iPhone’a i iPada w ramach cotygodniowej sekcji „App of the Week” w sklepie App Store.

Power Hoover na iOS-a za darmo w App Store

Dla miłośników gier mobilnych pojawiła się wspaniała okazja, aby pobrać za darmo grę Power Hover ze sklepu App Store. W tym tygodniu gra dostępna jest jako gra tygodnia (App of the Week) i zamiast 3,99 euro można ją zgarnąć do przyszłego czwartku za darmo, na zawsze.

Wyróżniona w tym tygodnia gra Power Hover, to ciekawie zrobiona gra zręcznościowa, w której sterujemy bohaterem poruszającym się na deskolotce. Mechanika polega na poruszaniu się w lewo lub prawo, aby ominąć przeszkody lub złapać specjalne przedmioty. W teorii brzmi to banalnie, ale w rzeczywistości nie jest taka prosta jakby mogła sie wydawać.

Zobacz także: Power Hover – jazda bez trzymanki na deskolotce

W grze dostępnych jest 30 różnorodnych poziomów, w których należy wykazać się zręcznością i sprytem, aby złapać wystarczającą liczbę baterii. Pamietaj, że w grze Power Hover zasady grawitacji mogą Cie wprowadzić w błąd – świetny trening dla naszych półkul mózgowych.

Dla tych, którzy chcą zagrać w tę grę bez angażowania się w fabułę, dostępny jest oddzielny tryb Wyzwanie (z ang. Challenge), w którym można poćwiczyć swoje umiejetności postrzegania przestrzennego i percepcji.

Pobierz Power Hover na iOS-a i Androida za darmo. Gra jest uniwersalna, czyli można w nią grac na iPhone’ie, iPadzie i Apple TV – w przypadku tego tytułu szczególnie polecam tę ostatnia opcję.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play