Paski Apple Watch z okazji Olimpiady w Rio 2016

Apple wprowadziło do sprzedaży limitowaną edycją pasków do zegarka Apple Watch z okazji Olimpiady w Rio 2016.

Z okazji zbliżających się Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio, firma Apple wypuściła na rynek akcesoria nawiązujące do Olimpiady. Zegarek Apple Watch może teraz mieć oryginalny pasek ze wzorem flagi wybranego kraju. Igrzyska Olimpijskie 2016 rozpoczną się w Rio de Janeiro już w przyszłym miesiącu i firma z Cupertino także chce wykorzystać tę okazję do promowania własnych produktów.

Nowe plecione paski Apple Watcha posiadają wzory flag narodowych 14 głównych krajów konkurujących w zawodach. Chociaż zostały one zaprojektowane dla poszczególnych krajów, to zostały wprowadzone do sprzedaży na razie tylko w jednym sklepie Apple Store w VillageMall w Barra da Tijuca – jest to sklep znajdujący się w Rio de Janeiro w Brazylii.

Jeśli jesteś wielkim fanem igrzysk olimpijskich i wybierasz się do Rio w ciagu najbliższych tygodni, to warto odwiedzić ten sklep, aby zakupić unikatowe akcesorium.

Na paskach znajdują się flagi państw: Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, RPA, Nowej Zelandii, Kanady, Chin, Australii, Niemiec, Francji, Japonii, Jamajki, Meksyku i oczywiście kraju gospodarza Brazylii jako inspiracja dla nowego paska.

Paski Apple Watch w kolorach flag z okazji Olimpiady w Rio 2016
od lewej: Niemcy, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Nowa Zelandia, Brazylia, Jamajka

To nie jest pierwszy raz, gdy Apple wykorzystuje globalne wydarzenia do promocji Apple Watcha. Ostatnio Tim Cook pokazał poparcie dla miesiąca festiwalu Pride, wydając tęczowy, nylonowy pasek  do zegarka.

Paski Apple Watch w kolorach flag z okazji Olimpiady w Rio 2016
od lewej: Australia, Chiny, Kanada, Japonia, Meksyk, Południowa Afryka, USA

Paski można nabyć w bardzo rozsądnej cenie 49 dolarów.

Zobacz także: Samsung zapowiedział Galaxy S7 edge Olympic Edition 2016

źródło: GQ – These New Apple Watch Bands Are Worth a Trip to Brazil