iOS 9.3.3 dostępny do pobrania w trybie OTA

Apple wypuściło finalną wersje systemu iOS 9.3.3 w trybie OTA dla iPhone’a i iPada – uaktualnienie zawiera poprawki błędów i wydajności.

Uaktualnienie systemu iOS 9.3.3 w trybie OTA

Firma Apple, po kilku tygodniach testowania wersji systemu iOS 9.3.3 wreszcie wydała finalną wersję dla wszystkich użytkowników iPhone’ów, iPadów i iPodów touch, które kwalifikują się do aktualizacji.

Nowy mobilny system operacyjny jest jedną z mniejszych aktualizacji poprzedniej wersji iOS-a 9.3.2, która została wydana 16 maja 2016 r. Uaktualnienie do iOS 9.3.3 oficjalnie nie zawiera żadnych nowych funkcji, a wprowadza jedynie poprawki błędów oraz poprawia bezpieczeństwo iUrządzeń.

 

Aby uzyskać nowe oprogramowanie, otwórz Ustawienia w telefonie iPhone, iPodzie touch lub iPadzie i otwórz opcję Ogólne. Następnie wybierz Uaktualnienia, aby wyszukać nową wersję i pobrać ją automatycznie z poziomu urządzenia. Pamiętaj, że musisz być połączony z siecią Wi-Fi – w przypadku połączenie mogą zostać naliczone opłaty za transfer danych, jednak poprawka jest na tyle mała ok. 60 MB, że nie powinno to dzisiaj nikogo zaboleć.

OJuż jesienią tego roku zostanie wydany system iOS 10, który będzie dużą aktualizacją dziewiątki i zawierać będzie mnóstwo nowych ulepszeń i dodatkowych funkcji.

 

Jeśli znalazłeś ciekawe zmiany w systemie iOS 9.3.3 daj nam znać w komentarzu.

źródło: Apple