Klocki – polska obrazkowa gra logiczna

Gra mobilna „klocki” to niezależna produkcja logiczna, w którą zagrasz dla relaksu, a nie dla rankingu i rywalizacji z innymi graczami.

Gra logiczna „klocki”

„Klocki” to druga produkcja niezależnego polskiego programisty Macieja Targoni z Rainbow Train, która jest promowana w sklepie App Store. Po pomyślnej premierze gry Hook, twórca postawił po raz kolejny na spokojną i minimalistyczną grę logiczną, w której nie ma tekstu – tylko figury i rozwiązywanie zadań logicznych.

Gra „klocki” polega na pomyślnym połączeniu ze sobą różnego rodzaju linii.Gra posiada wiele ciekawych wariacji i z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom łamigłówek.

Gra został wykonana w ciągu 8 miesięcy w zintegrowanym środowisku do tworzenia trójwymiarowych oraz dwuwymiarowych gier komputerowych Unity3D. Gra nie posiada elementów rywalizacji z innymi graczami – postawiono nacisk na relaksujące doświadczenia użytkownika podczas rozwiązywania zadań.

Maciej pisze na swojej stronie, że chce, aby jego gry posiadały przede wszystkim dobrą mechanikę, za pomocą której   gra komunikuje się z graczami. Warto dodać, że oprócz doskonale przemyślanej mechaniki, gra posiada dopracowaną minimalistą grafikę, która jest połową sukcesu udanej produkcji.

Cechy gry „klocki”:

  • odprężająca
  • minimalistyczna
  • różnorodność zachowanej mechaniki gry
  • relaksująca
  • brak rankingów i wyników
  • brak presji czasu
  • zero tekstu

Zobacz, czego możesz spodziewać się po grze „klocki”:

Grę można pobrać na urządzenia z systemem iOS oraz Android – ze sklepu App Store za 0,99 euro oraz ze sklepu Google Play za 2,99 zł. Kliknij na poniższy przycisk, aby pobrać grę ze swojego sklepu z aplikacjami mobilnymi:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa Rainbow Train