Pokemon GO jest już dostępny w Polsce!

No to będzie się działo! Najpopularniejsza obecnie gra mobilna Pokemon GO dostępna jest już w polskim sklepie App Store i Google Play.

Pokemon GO jest już oficjalnie w Polsce!

Wszyscy, którzy nie mogli się doczekać, aż Pokemon GO będzie dostępna w Polsce, dzisiaj mogą śmiało zainstalować grę z oficjalnego źródła pobierając ją z polskiego sklepu App Store i Google Play. Nie jest konieczne już przełączanie się na zagraniczne konto App Store, albo ściąganie paczek APK na Androida.

Na początku tego tygodnia aplikacja została udostępniona w Wielkiej Brytanii i we Włoszech a od dziś także w 26 nowych krajach europejskich: Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Grecji, Grenlandii, Węgrzech, Islandii, Irlandii, Łotwie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i Szwajcarii.

Chociaż istnieją obejścia, aby zainstalować grę w regionach, w których nie jest oficjalnie dostępna, można pobierać grę przy użyciu własnego, regionalnego Apple ID.

 

Zobacz także: Świat oszalał na punkcie Pokémon GO

Aby zainstalować aplikację na iPhone’ie lub iPadzie, trzeba używać systemu iOS 8 lub nowszego, a na smartfonach z Androidem wersji 4.4 lub nowszej.

Czy gra będzie biła rekordy popularności także u nas? Przekonamy się niebawem, ale z pewnością wiele osób wyjdzie z domu w poszukiwaniu Pokemonów!

Zobacz zapowiedź wideo gry:

Kliknij w poniższy przycisk, aby pobrać grę ze swojego sklepu:

Pobierz aplikację Pokemon GO ze sklepu App Store Pobierz aplikację Pokemon GO na Androida ze sklepu Google Play