Pokemon GO jest już dostępny w Polsce!

No to będzie się działo! Najpopularniejsza obecnie gra mobilna Pokemon GO dostępna jest już w polskim sklepie App Store i Google Play.

Pokemon GO jest już oficjalnie w Polsce!

Wszyscy, którzy nie mogli się doczekać, aż Pokemon GO będzie dostępna w Polsce, dzisiaj mogą śmiało zainstalować grę z oficjalnego źródła pobierając ją z polskiego sklepu App Store i Google Play. Nie jest konieczne już przełączanie się na zagraniczne konto App Store, albo ściąganie paczek APK na Androida.

Na początku tego tygodnia aplikacja została udostępniona w Wielkiej Brytanii i we Włoszech a od dziś także w 26 nowych krajach europejskich: Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Grecji, Grenlandii, Węgrzech, Islandii, Irlandii, Łotwie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i Szwajcarii.

Chociaż istnieją obejścia, aby zainstalować grę w regionach, w których nie jest oficjalnie dostępna, można pobierać grę przy użyciu własnego, regionalnego Apple ID.


 

Zobacz także: Świat oszalał na punkcie Pokémon GO

Aby zainstalować aplikację na iPhone’ie lub iPadzie, trzeba używać systemu iOS 8 lub nowszego, a na smartfonach z Androidem wersji 4.4 lub nowszej.

Czy gra będzie biła rekordy popularności także u nas? Przekonamy się niebawem, ale z pewnością wiele osób wyjdzie z domu w poszukiwaniu Pokemonów!

Zobacz zapowiedź wideo gry:

Kliknij w poniższy przycisk, aby pobrać grę ze swojego sklepu:

Pobierz aplikację Pokemon GO ze sklepu App Store Pobierz aplikację Pokemon GO na Androida ze sklepu Google Play

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj