Galaxy Note 7 zostanie zaprezentowany 2 sierpnia

Firma Samsung wysłała zaproszenie na Unpacked 2016, podczas którego zaprezentuje nowy fablet Galaxy Note 7.

Unpacked 7 (2 sierpnia 2016 r.) - The next Galaxy is arriving - Galaxy Note 7

Południowokoreański producent smartfonów Samsung zaprezentuje swój najnowszy model Galaxy Note 7 podczas imprezy Unpacked, która odbędzie się 2 sierpnia 2016 r. o godz. 11:00 czasu lokalnego (17.00 czasu polskiego) w Nowym Jorku w Hammerstein Ballroom.

Będzie to już szóstej generacji Galaxy Note, choć zostanie on nazwany prawdopodobnie Galaxy Note 7, aby ujednolicić nazewnictwo z serią flagowych smartfonów Galaxy S7 i S7 edge. Na zaproszeniu widoczna jest cyfra 7, która sugerowałaby, że taki właśnie numer zostanie przypisany najnowszemu fabletowi.

Nowe urządzenie mobilne będzie posiadało prawdopodobnie 5,7-calowy ekran QHD Super AMOLED, 12-MP aparat fotograficzny i skaner tęczówki służący do odblokowania smartfona. Galaxy Note 7 będzie także wodoodporny, podobnie jak Galaxy S7. Mówi się, że Note 7 będzie dostępny także w wariancie z zakrzywionym ekranem, podobnie jak S7 edge. Standardowy model będzie posiadał 64 GB pamięci wewnętrznej.

Zaproszenie na konferencję Samsung Unpacked 2016, podczas której zostanie zaprezentowany Galaxy Note 7

Wszystkie potwierdzone wiadomości na temat specyfikacji Galaxy Note 7 opublikujemy 2 sierpnia br.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie internetowej Samsunga i każdy będzie mógł obejrzeć je na swoim urządzeniu (komputerze, smartfonie lub tablecie).

źródło: Samsung