10 GB internetu za free od T-Mobile

Operator komórkowy T-Mobile miał wczoraj awarię i w ramach przeprosin daje 10 GB internetu mobilnego w weekendy do końca lipca.

10 GB za free od T-Mobile dla wszystkich klientów - w ramach przeprosin

Lipiec jest coś pechowym miesiącem dla operatorów komórkowych i kablowych. Po awarii Orange i ataku hackerów na stronę internetową Netii przyszła kolej na T-Mobile. W poniedziałek 11 lipca wystąpił problem z siecią LTE w T-Mobile, podczas gdy wykonywane były prace techniczne. W efekcie systemy sieciowe operatora nie mogły zweryfikować dostępu części klientów do usług transmisji danych w sieci LTE. Spowodowało to, że część osób nie mogła skorzystać z transmisji danych w tej technologii. Problem został wyeliminowany jeszcze tej samej nocy i przywrócono pełną funkcjonalność sieci.

Operator zachował się podobnie jak Orange i ładnie przeprosił, a w ramach zadośćuczynienia dla wszystkich klientów podarował po 10 GB bezpłatnego dostępu do internetu mobilnego we wszystkie soboty i niedziele do końca lipca 2016 r.

Z pakietu mogą skorzystać wszyscy klienci T-Mobile i Heyah niezależnie czy problem z dostępem do internetu ich dotyczył. Aby skorzystać z prezentu nie trzeba nic aktywować, każdy dostanie z automatu 10 GB danych internetowych za free na weekendy.


Cieszę się, że kolejna firma zachowuje się uczciwie wobec swoich klientów i potrafi przeprosić mając gest! Choć nie życzymy nikomu żadnych awarii, klienci są zadowoleni i wizerunek firmy rośnie :) Gratulujemy T-Mobile wspaniałej postawy!

źródło: Blog T-Mobile

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuje się komunikacją internetową i e-marketingiem, pasjonat urządzeń mobilnych i nowych technologii. Dołącz do moich kręgów na Google+ .
Obserwuj
  • zuzaa_87

    tak, tak fajnie że się tak z nami dzielą gratisowym internetem. dobrze że zostałam przy swoim abonamencie w t-mobile. bardzo mi odpowiada ze nie chcą jeszcze żadnych dopłat do rachunku, a teraz jeszcze więcej internetu mogę dostać za frytki, najs :D

  • kokas

    zgadzam się, dobrze się zachowali. ja na pewno skorzystam, bo zaoszczędzę ze swojego pakietu, który zawsze wykorzystuje do końca, ale jakoś mi to nie przeszkadza, bo od kiedy mam abonament bez zwyżek, to czasem chętnie sobie coś dokupię. ;p