10 GB internetu za free od T-Mobile

Operator komórkowy T-Mobile miał wczoraj awarię i w ramach przeprosin daje 10 GB internetu mobilnego w weekendy do końca lipca.

10 GB za free od T-Mobile dla wszystkich klientów - w ramach przeprosin

Lipiec jest coś pechowym miesiącem dla operatorów komórkowych i kablowych. Po awarii Orange i ataku hackerów na stronę internetową Netii przyszła kolej na T-Mobile. W poniedziałek 11 lipca wystąpił problem z siecią LTE w T-Mobile, podczas gdy wykonywane były prace techniczne. W efekcie systemy sieciowe operatora nie mogły zweryfikować dostępu części klientów do usług transmisji danych w sieci LTE. Spowodowało to, że część osób nie mogła skorzystać z transmisji danych w tej technologii. Problem został wyeliminowany jeszcze tej samej nocy i przywrócono pełną funkcjonalność sieci.

Operator zachował się podobnie jak Orange i ładnie przeprosił, a w ramach zadośćuczynienia dla wszystkich klientów podarował po 10 GB bezpłatnego dostępu do internetu mobilnego we wszystkie soboty i niedziele do końca lipca 2016 r.

Z pakietu mogą skorzystać wszyscy klienci T-Mobile i Heyah niezależnie czy problem z dostępem do internetu ich dotyczył. Aby skorzystać z prezentu nie trzeba nic aktywować, każdy dostanie z automatu 10 GB danych internetowych za free na weekendy.

Cieszę się, że kolejna firma zachowuje się uczciwie wobec swoich klientów i potrafi przeprosić mając gest! Choć nie życzymy nikomu żadnych awarii, klienci są zadowoleni i wizerunek firmy rośnie :) Gratulujemy T-Mobile wspaniałej postawy!

źródło: Blog T-Mobile