3️⃣ (trzy) lata serwisu mobiRANK.pl

Dokładnie 28 czerwca 2016 r. mija 3 lata 🎂 od startu serwisu mobirank.pl – dziękujemy, że jesteście z nami!

Nic tak nie cieszy, jak poczucie dobrze pełnionej misji – zabrzmiało wyniośle, ale tak traktuję prowadzenie serwisu mobiRANK.pl, a na poparcie swoich słów jest Wasza obecność i coraz większe zainteresowanie zamieszczanymi.

Serwis mobiRANK.pl powstał 28 czerwca 2013 roku i od początku istnienia za cel stawia sobie wspieranie programistów aplikacji mobilnych, startupów oraz  młodych i starych innowatorów, którzy mają do zaoferowania użytkownikom ciekawe pomysły i idee technologiczne. Cieszę się, że udaje mi się dostarczać Wam najciekawszych informacji dotyczących mobile’a i nowych technologii. Ogromną radość sprawiają mi także Wasze wiadomości i pozytywny odzew z Waszej strony.

Swój wyraz zainteresowania dajecie na Facebooku, w mejlach, i komentarzach – a to zobowiązuje i sprawia, że nieprzerwanie mam energię do tego, żeby prowadzić mobiRANKA! To dlatego Wam należą się dzisiaj największe podziękowania.


Dziękuję drodzy Czytelnicy za Waszą obecność przez ostatnie 3 lata i mam nadzieję, że jeszcze długo przyjdzie mi informować Was o tym co piszczy w mobile’u i świecie nowych technologii! 3️⃣🎂🎉🎈🎁

3 lata serwisu mobiRANK.pl (dziękujemy) - w Emoji

Serwis to jego użytkownicy, a Was jest naprawdę sporo. W zamieszczanych wpisach czytacie o statystykach związanych z aplikacjami mobilnymi, internetem mobilnym, smartfonami, tabletami i wieloma innymi aspektami technologicznymi. Dzisiaj jest najlepszy czas, aby podać Wam statystyki serwisu. Oto one, zapisane za pomocą ikon Emoji :)

Statystyki 📊 serwisu mobiRANK.pl za ostatnie 3 lata (czerwiec 2016)

W ciagu 3️⃣ odnotowaliście ponad 5 milionów odsłon wygenerowanych przez ponad 3,5 mln użytkowników, oto szczegóły począwszy od 28 czerwca 2013 r. 📈:

  • 5 681 850 odsłon 🌐
  • 3 965 385 użytkowników 👥
  • 📅 dzienne odsłony od 8-14 tys.
  • 56% mężczyzn 👦 i 44 % kobiet 👩 – płeć naszych czytelników
  • 4 minuty 3 sekundy średni czas spędzony na stronie ⏰
  • 👫 czytelnicy w wieku 18-34 lata stanowią zdecydowaną większość 70%
  • 53% użytkowników wyświetla nasz serwis na komputerach 💻, 40% na smartfonach📱 a 10% na tabletach
  • 📝 liczba opublikowanych newsów: 2 156
  • 💬 liczba komentarzy: 1648

Zobacz także: statystyki serwisu mobiRANK za 2015 rok

źródło: Google Analytics, statystyki mobirank.pl