Pebble pokaże jutro nowy produkt?

Firma Pebble zapowiedziało ogłoszenie nowego produktu, już w we wtorek 2016 r. Co tym razem pokaże jeden z liderów urządzeń wearables?

Pebble - teaser (24 maja 2016)

W ubiegłym roku Pebble wprowadziło na rynek swoje zegarki Pebble Time z kolorowym wyświetlaczem, a następnie Pebble Time Steel i pierwszy okrągły smartwatch spółki.

Poprzednie wersje smartwatchów Pebble odniosły wielki sukces miedzy innymi dzięki temu, że wspierały wiele platform mobilnych – działały ze smartfonami z Androidem i iOS-em – oraz posiadały długo trzymającą baterię. Czym teraz zaskoczy nas producent uniwersalnych smartwatchów? W obliczu błyskotliwej konkurencji ze strony Apple Watcha i zegarków z Android Wear, powinno to być coś naprawdę dobrego.

Jestem bardzo ciekawy, co Pebble zaprezentuje za niecałe 20 godzin. Już jutro, we wtorek, 24 maja 2016 roku o godz. 15.00 czasu polskiego dowiemy się więcej szczegółów.

Licznik na stronie internetowej wskazał właśnie 20 godz. 20 minut i 20 sekund do tego wydarzenia :)

Licznik Pebble (24 maja 2016) teaser

Chciałbym zobaczyć coś wyjątkowego, ale nie jestem przekonany, czy akurat taka jest misja firmy Pebble. Jaki będzie nowy model zegarka Pebble? A może to będzie coś całkowicie nowego? Jutro na pewno dam znać, jak tylko dowiemy się więcej.

źródło: Pebble