Oglądaj Google I/O 2016 na żywo

Już dzisiaj Keynote 360 konferencji Google I/O 2016 – zobacz, jak i gdzie oglądać transmisję online z wydarzenia.

Google I/O 2016 - Keynote 360 online (na żywo)

Już za niecałe 7 godzin rozpocznie się Google I/O 2016, które jest największym wydarzeniem w roku poświęconym Androidowi i nowym produktom Google’a. Jest to jednocześnie najbardziej wyczekiwana konferencja dla programistów.

Konferencję otworzy 2-godzinna prezentacja Keynote 360  prowadzona przez prezesa Google’a Sundara Pichaia. Wszyscy, któzy nie mogą uczestniczyć osobiście na wydarzeniu, mogą oglądać na żywo transmisję streamowaną na YouTube’ie i w aplikacjach mobilnych I/O na Andoida i iOS-a.

W poprzednich latach, podczas konferencji I/O Google ogłaszało nowe wersje systemu Android i nowe urządzenia z serii. W tym roku spodziewamy się usłyszeć więcej o nowym systemie Android N, ewentualnie firma udostępni przed premierą wersję preview dla deweloperów. Być może zostaną zaprezentowane także nowe urządzenia? Według pogłosek możliwe jest, że zobaczymy nowego Nexusa, ale najbardziej prawdopodobne jest, że Google pokaże konkurencyjny produkt do Amazon Echo – inteligentne urządzenie, które będzie reagować na głosowe zapytania i polecenia.

Wszystkiego dowiemy się już dzisiaj, w środę 18 maja 2016 roku o godzinie 19.00.

Agenda:

Poniżej możesz oglądać na żywo transmisję z Google I/O 2016:

A tutaj Keynote 360 stopni:

Oficjalna strona wydarzenia: events.google.com/io2016