Aplikacja Google I/O 2016 na iPhone’a

Google wydało aplikację mobilną na iPhone’a dla wydarzenia Google I/O 2016, które odbędzie się w tę środę 18 maja br.

Google I/O 2016 (logo)

Jedna z największych imprez technologicznych roku – Google I/O 2016 – odbędzie się już w tę środę 18 maja 2016 roku. Podczas imprezy Google zaprezentuje z pewnością wiele nowości związanych ze swoim oprogramowaniem i urządzeniami.

Z tej okazji Google wydało po raz pierwszy specjalną aplikację także dla użytkowników iPhone’ów. Właściciele urządzeń z Androidem od zawsze mogli korzystać z aplikacji wydarzenia, która zawiera podstawowe informacje logistyczne i programowe.

Dzięki specjalnej mapie uczestnicy nie zgubią się podczas konferencji w Shoreline Amphitheatre w Mountain View w Kalifornii. Oczywiście, aplikacja będzie bezcenna dla każdego, kto wybiera się osobiście na imprezę, ale równie użyteczna dla wszelkich fanów nowych technologii, którzy chcą być na bieżąco z informacjami na temat odbywających się warsztatów i innymi newsami związanymi z wydarzeniem.

Aplikacja Google I/O na iPhone'a Aplikacja Google I/O na iPhone'a

Z punktu widzenia możliwości i funkcji aplikacji, to w zasadzie zawiera wszystko co potrzebne jest uczestnikom konferencji. Właściciele iPhone’ów będą w stanie sprawdzić program konferencji bezpośrednio z poziomu aplikacji, jak również uzyskać natychmiastowe dane na temat prelegentów, którzy będą dostarczać informacji związanymi z nowinkami z Mountain View.

Appka pozwala także na stworzenie własnego harmonogramu warsztatów, a przypomnienia push przypomną o zbliżającym się terminie.

Za pomocą aplikacji będzie można także obejrzeć na żywo prezentację otwierającą tegoroczną konferencję – Keynote Google I/O 2016 online oraz strumieniować sesje, które będą odbywały się w ciągu tygodnia. Oczywiście spersonalizowane dane w aplikacji będą synchronizowane z kontem Google użytkownika.

Aplikację można pobrać klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play