Power Hover – jazda bez trzymanki na deskolotce

Gra mobilna Power Hover to jedna z lepszych prostych gier na iOS-a i Androida, w której dryfujemy sobie na deskolotce.

Power Hover - gra mobilna na iOS-a i Androida

Power Hover to nie tylko niewinna jazda na deskolotce, ale mnóstwo przeszkód i elementów zaskoczenia. Wbrew temu, że głównym pojazdem jest latająca deska, to niestety gra nie ma nic wspólnego z filmem „Powrót do przyszłości ”, ale nie szkodzi :)

Gra została stworzona przez studio Oddrock i dzięki temu, że jest uniwersalna za 0,99 euro możemy grać zarówno na iPadzie, iPhone’ie i Apple TV. Posiadacze urządzeń z Androidem mogą pobrać grę za darmo ze sklepu Google Play.

Na czym polega rozgrywka w Power Hover?

Mechanika gry jest bardzo prosta, sterujemy tylko jednym przyciskiem poruszając się w prawo lub w lewo. Dzięki grafice 3D, zmieniającej się perspektywie i dynamice, sterowanie wbrew pozorom nie jest bułką z masłem. Główny bohater-robot, w którego się wcielamy, ściga na deskolotce złodzieja baterii. Naszym zadaniem jest utrzymanie odpowiedniego kursu, tak aby zebrać jak najwięcej skradzionych baterii i omijać wszechobecne przeszkody.

Zanim zagrałem po raz pierwszy gra wydawała się kolejną nudną zręcznościówką, ale wystarczy zagrać, żeby nie móc się od niej oderwać – to ku przestrodze :)

Zobacz trailer gry:

Jeżeli chodzi o grafikę i efekty wizualne również nie można narzekać – w połączeniu z dynamiczną rozgrywką i świetną elektroniczną ścieżką dźwiękową gra jest produktem dopracowanym i wartym czasu i pieniędzy. Świat stworzony przez twórców gry obejmuje tajemnicze pustynie, rzeki, futurystyczne i industrialne tunele, w których na każdym kroku czeka na nas jakaś przeszkoda – niektórym może zakręcić się w głowie!

Szczęśliwcy, którzy dotrą do martwego, szarego miasta będą musieli zmierzyć się z olbrzymim pająkiem, podobnym do urządzenia wiertniczego. Refleks i odrobina szczęścia jest wskazana, żeby nie dać się przedziurawić, przez wszechobecne odnóża stworzenia.

Screen z aplikacji Power Hover

Kolejne poziomy gry są oczywiście coraz trudniejsze i zdobywając kolejne punkty możemy wymieniać je na dodatkowe usprawnienia lub życia w grze. Jedyną wadą może okazać się to, że po kilku godzinach zmagań Twoja podróż się kończy – czuje się niedosyt kolejnych poziomów!

Posłuchaj ścieżki dźwiękowej z gry Power Hover, oddającej klimat świata elektrowni z przyszłości:

Grę pobierzesz ze swojego sklepu z aplikacjami, klikając na jeden z poniższych przycisków:

Pobierz aplikację w sklepie App Store