Usługa Amazon Prime Now ma nową stronę

Firma Amazon uruchomiła nową stronę internetowych dla swojej usługi szybkich zakupów online Amazon Prime Now.

Amazon Prime Now

Usługa z przyspieszona dostawą zakupów online Amazon Prime Now doczekała się osobnej strony internetowej. Wcześniej abonenci usługi mogli korzystać z niej tylko za pomocą aplikacji mobilnej. Od teraz Prime Now dostępne jest także na komputerach przez dowolną przeglądarkę internetową.

Usługa Amazon Prime Now świadczona jest na terenie Stanów Zjednoczonych i tylko w 25 wybranych dużych miastach, między innymi w Atlancie, Chicago, Las Vegas, Los Angeles, Dallas i Miami. Główną zaletą usługi jest to, że zamówione zakupy online w sklepie Amazon dostarczane są o 1 do 2 godzin od złożenia zamówienia.

Firma Amazon nie zintegrowała jeszcze usługi ze swoim głównym portalem e-commerce, ale klienci mogą wejść na stronę PrimNow.com i robić szybkie zakupy z prawie natychmiastową dostawą po wprowadzeniu kodu pocztowego lub wybraniu nazwy miasta.

Wiceprezes usługi Stephanie Landry, powiedziała w oświadczeniu: „W ciągu ostatniego roku rozszerzyliśmy gwałtownie naszą usługę o nowe miasta, otrzymaliśmy wiele informacji od klientów, że chcieliby robić zakupy zarówno przez aplikację mobilną jak i przez przeglądarkę – dlatego z przyjemnością rozszerzyliśmy naszą usługę o osobną stronę internetową www.primenow.com”.

Nowa strona internetowa Amazon Prime Now
Nowa strona internetowa Amazon Prime Now

Usługa jest idealną opcją dla subskrybentów Prime, którzy w ciągu dwugodzinnego czasu oczekiwania na dostawę, otrzymają zamówione towary – w ciągu 2 godzin dostawa jest darmowa. Jeżeli przesyłka ma być dostarczona ekspresowo w ciągu jednej godziny, trzeba zapłacić dodatkowo 8 dolarów za priorytet.

Zobacz, jak działa usługa Amazon Prime Now na mobile’u – ciekawe, czy doczekamy się kiedyś takich luksusów w Polsce (sic!).