Okazja na dziś: Alto’s Adventure o 66% taniej

Tylko dzisiaj możesz kupić taniej jedną z lepszych gier mobilnych na urządzenia z systemem iOS i Android – Alto’s Adventure kosztuje teraz 0,99 euro.

Gra Alto's Adventure o 66% tańsza

Gra Alto’s Adventure, to przygodówka z serii endless run. Dzisiaj w sklepie App Store jej cena spadła o 66% do 0,99 euro (czyli ok. 4,35 zł). Alto’s Adventure jest grą uniwersalną, czyli kupując wersję na iPhone’a, iPada lub Apple TV płacisz tylko raz i możesz ją później zainstalować na innych swoich urządzeniach Apple’a.

Na blogu studia Snowman pojawiła się informacja, że zniżki będzie dostępna przez co najmniej 24 godziny, więc teraz jest idealna okazja, aby skorzystać z promocji i wciągnąć się w tę zabawną platformówkę mobilną. Osobiście żałuję, że już jakiś czas temu przeszedłem całą grę, bo chętnie bym pograł :)

Gra posiada prostą mechanikę i przepiękną grafikę bazująca na alpejskich wzgórzach, okolicznych wsiach i dolinach. W grze wykorzystano nieco mroczną ścieżkę dźwiękową, która będzie Ci się śniła po nocach. 

Osobiście nie mogę się doczekać kolejnego tytułu tego dewelopera, który zapowiedział, że trwają prace nad wydaniem nowej gry Where Cards Fall -po Alto’s Adventure oczekiwania są duże.

Gra dostępna jest teraz w obniżonej cenie w App Storze (śpiesz się, zanim wróci do regularnej ceny 2,99 euro), a na urządzenia z Androidem możesz ją pobrać zupełnie za darmo.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play