Nowa strona Wsparcia Apple

Oficjalna strona Wsparcia Apple została odświeżona i przeprojektowana w celu jeszcze lepszego znalezienia rozwiązania problemu technicznego.

Nowa strona Wsparcia Apple
Firma Apple zaktualizowała swoją stronę pomocy, dostosowując projekt graficzny do wytycznych graficznych marki. Oprócz zmian wizualnych zmieniono sposób wyszukiwania i rozwiązywania problemów technicznych z urządzeniami i oprogramowaniem Apple’a. Nowa strona jest podzielona na kilka tematycznych bloków, przy czym dodano więcej elementów pozwalających na wybór sposobu w jaki użytkownicy mogą uzyskać wsparcie techniczne.

Pierwszy i główny blok został w całości poświęcony wyszukiwarce semantycznej, która podczas wpisywania frazy od razu podpowiada możliwe tematy pomocy, bez konieczności przechodzenia na stronę wyników wyszukiwania.

Drugi blok ułatwia odnalezienie tematów, dzięki wyborze odpowiedniego urządzenia. Trzeci blok to „Popularne tematy”, dzięki którym możemy lepiej poznać korzystanie z produktów Apple’a.

Oprócz tego znalazły się sekcje poświecone rozwiązaniom proponowanym przez użytkowników produktów firmy Apple’a z całego świata, którzy publikują swoje pomysły i wskazówki na forum Społeczności Wsparcia Apple. Sekcja Gwarancja i naprawa zawiera treści na temat przysługującego Ci zakresu serwisu lub postępu naprawy.

Nowa konstrukcja witryny jest również zgodna z przeglądarkami na urządzeniach mobilnych. W ostatnich miesiącach, Apple położyło większy nacisk na ułatwienie swoim klientom znalezienia wsparcia dla swoich produktów. W ubiegłym miesiącu, Apple uruchomiło konto Apple Support na Twitterze, na którym specjaliści dpowiadają na prawie 100 tweetów na godzinę.

Nowa oficjalna strona wsparcia Apple dostępna jest pod adresem: support.apple.com

źródło: Apple