Internet za darmo od Orange na majówkę

Abonenci sieci Orange mogą włączyć na majówkę bezpłatny pakiet danych o wielkości 1 GB, który ważny będzie przez 3 dni od momentu aktywacji.

1 GB internetu za darmo w Orange na kartę (na majówkę 2016)

Sieć komórkowa Orange uruchomiła majówkową promocję dla abonentów Orange na kartę, w ramach której oferuje 1 GB danych na surfowanie po internecie przez 3 dni.

Promocja łączy się z innymi ofertami i usługami promocyjnymi dostępnymi w ofercie.

Zobacz także inne Promocje doładowań telefonów na kartę

Jak aktywować darmowy pakiet danych?

Wystarczy być w Orange na kartę (obowiązuje wszystkie taryfy), wysłać SMS-a o treści INTERNET pod numer 80104. Aktywowanie pakietu możliwe jest w czasie obowiązywania promocji, czyli w dniach od 28 kwietnia 2016 r. do 3 maja 2016 r. Po otrzymaniu SMS-a z informacją o przyznaniu pakietu, zalecane jest wyłączenie i ponowne włączenie telefonu.

W ramach promocji abonent może otrzymać tylko jeden pakiet na danym numerze telefonu. Abonent, który raz skorzystał z promocji nie ma możliwości skorzystania z kolejnej edycji promocji „Internet za darmo na próbę” na tym samym numerze telefonu do końca maja 2016 roku. W przypadku, gdy abonent wyśle kod po zakończeniu czasu obowiązywania promocji, pakiet nie zostanie przyznany, a abonent otrzyma stosowną informację SMS-em.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji internet za darmo na próbę – internet za darmo na majówkę.