Mr. Robot – drugi sezon już w lipcu!

Premiera drugiego sezonu serialu „Mr. Robot” o geeku komputerowym Elliocie – nie tylko dla geeków – już 13 lipca 2016 r.

Mr. Robot - 2. sezon już 13 lipca 2016 r.

Jeden z lepszych współczesnych seriali, nawiązujących do hackerskich sztuczek, cyberprzestępczości i nowych technologii – Mr. Robot – doczekał się swojej kontynuacji. Premiera 2. sezonu serialu odbędzie się 13 lipca 2016 roku.

Mr. Robot to jeden z lepszych seriali o tematyce internetu, bezpieczeństwa i polityki – opowiada historię Elliota Aldersona (remi Malek), który zajmuje się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem internetowym w dużej korporacji. W obliczu kilku osobistych i zawodowych historii zostaje wciągnięty do grupy hackerów o nazwie fsociety, któremu przewodniczy tajemniczy lider (Christian Slater).

Specjalnie dla tych, którzy nie oglądali pierwszego sezonu, nie będę zdradzał fabuły, która trzyma w napięciu i co najważniejsze zaskakuje.

Drugi sezon rozpoczyna się w momencie, w którym zakończyły się wydarzenia w finałowym odcinku 1. sezonu. Po tym, jak shackowano korporację Evil Corp, bohaterowie będą musieli ponieść konsekwencje. Co będzie się działo w drugim zesonie Mr. Robot? dowiemy się już za niecałe 3 miesiące.

Na deser możemy obejrzeć zwiastun, tego co będzie czekało bohaterów w 2. sezonie. W główne role w serialu wcielili się między innymi: Rami Malek, Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallström, Grace Gummer, Michael Cristofer i Stephanie Corneliussen. W drugim sezonie pojawią się także nowi bohaterowie, których role odegrali aktorzy: Craig Robinson, Sandrine Holt, Michael Maize, Dorothi Fox, Luke Robertson oraz raper Joey Bada$$

Jeśli przegapiłeś serial w ubiegłym roku, to teraz jest czas, aby nadrobić zaległości i obejrzeć zaledwie 10 odcinków.