7 nowych reklam Apple Watcha

Apple udostępniło 7 piętnastosekundowych spotów promujących zegarek Apple Watch, w jednej z nich wystąpił muzyk Nick Jonas.

Reklama zegarka Apple Watch (Nick Jonas)

Firma Apple zaczęła coraz częściej wykorzystywać wizerunki znanych osób w swoich ostatnich spotach reklamowych. Po występie Taylor Swift, Kobe’a Bryanta, a nawet Ciasteczkowego Potwora, w reklamie Apple Watcha wystąpił muzyk Nick Jonas, najmłodszy z braci Jonasów, tworzących zespół Jonas Brothers.

Dosłownie przed chwilą Apple opublikowało siedem różnych reklamy Apple Watcha, w którym promuje inną cechę zegarka. Wszystkie trzy z reklamy: „Golf”, „Chase” i „Row” skupiają się na aspektach związanych z dbaniem o zdrowie. W spocie zatytułowanym „Chase” wystąpił artysta Nick Jonas.

Sprawdź także: Główny powód, dla którego ludzie nie kupują Apple Watcha

Pozostałe spoty skupiają się na innych funkcjach: w „Rain” zaprezentowano aplikację, która informuje o pogodzie, w „Find” zaprezentowano, jak można znaleźć zagubionego iPhone’a przy pomocy Apple Watcha, w  „Surprise” wykorzystano zegarek do wyłączenia światła. W „Swap” zwrócono uwagę na to, że dzięki wymiennym paskom, można dostosowac zegarek do każdej sytuacji.

Chase

https://youtu.be/NEbtSxcjykc

źródło: Apple