Angry Birds Action! na iOS-a i Androida

Nowa gra mobilna Angry Birds Action! od Rovio dostępna jest już do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android.

Angry Birds Action! na iOS i Android

Rovio udostępniło w lutym swoją nową grę mobilną zatytułowaną Angry Birds Action! w nowozelandzkim sklepie App Store. Od teraz gra dostępna jest jest także w polskich sklepach Ap Store i Google Play.

Gra jest jednym z produktów promujących film Angry Birds Movie, który będzie miał swoją światową premierę 5 maja 2016 roku, a w Polsce 27 maja. Nowa gra Angry Birds Action! jest rodzajem pinballa, a zamiast kulki strzelamy czerwonym bohaterem Red znanym z serii Angry Birdsów.

 

Mechanika jest bardzo prosta i jak zwykle do zdobycia są specjalne skarby i punkty, za które możemy zwiększyć swoje szanse w rywalizacji ze znajomymi na Facebooku lub Game Center. Dodatkowa opcja skanowania specjalnego kodu odblokowuje specjalne funkcje aplikacji.

Screen z gry Angry Birds Action na iPada

Z pewnością gra zdobędzie swoich wielbicieli i wciągnie ich na długie godziny. Grę możesz pobrać już teraz ze sklepu App Store na urządzenia z systemem iOS 8 lub nowszym oraz na urządzenia z Androidem 4.1 lub nowszym ze sklepu Google Play.  Kliknij na poniższy przycisk, aby pobrać właściwą wersję.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

A w czasie pobierania 500-megabajtowej gry, możesz obejrzeć oficjalny polski trailer do Angry Birds Movie:

oraz międzynarodową wersję anglojęzyczną:

źródło: Rovio