Pobierz oryginalne tapety od Apple Renew

Apple w ramach programu Apple Renew udostępniło do pobrania nowe tapety na iPhone’a i iPada związane z ochroną środowiska.

Apple Renew & Recycling Program (logo)

Apple kontynuuje swoją prośrodowiskową misję edukacyjną, oferując tym razem użytkownikom urządzeń z systemem iOS trzy ekskluzywne tapety nawiązujące do tematyki ochrony środowiska. Grafiki pochodzą z prezentacji z 21 marca, podczas której Ilustracje pochodzą dni po jego wielkim prezentacja, podczas której Lisa Jackson opowiedziała o planach firmy z Cupertino związanych z ochroną środowiska. Mogliśmy zobaczyć także film przedstawiający robota Liama, który precyzyjnie rozbiera na części iPhone’a.

Firma zamierza niezależnie udostępniać tapety osobom, które oddały swoje stare urządzenia do recyklingu. Według 9To5Mac, klienci Ci otrzymają specjalną wiadomość, z której będą kierowani do strony Thank you for recycling with Apple Renew (apple.com/thanks), gdzie będzie można pobrać „ekologiczne” tapety.

Trzy tapety zostały zaprojektowane przez znanego grafika Anthony’ego Burrilla, a każda z nich jest inspirowana naturą i ludźmi, którzy wspólnie pracują nad tym, aby pomóc przetrwać naszej planecie. Tapety pobierzesz klikając na powyższy link na swoim urządzeniu z systemem iOS.

Ekologiczne tapety Apple Renew (Recycling)

Alternatywnie, można pobrać je na komputerze, a następnie wysłać je na urządzenie za pomocą poczty e-mail, iClouda lub jakikolwiek inny sposób. Tła udostępnione zostały w trzech różnych rozmiarach dla iPada, 4-calowego iPhone’a i większych iPhone’ów (4,7- i 5,5-calowych).

Na stronie Apple wyjaśnia, że To urządzenie zostanie poddane recyklingowi w sposób odpowiedzialny i a jego materiały zostaną ponownie wykorzystane, aby ograniczyć zanieczyszczanie środowiska odpadami elektronicznymi. Aby uzyskać więcej informacji na temat planów związanych z recyklingiem odwiedź stronę Environmental Responsibility.

źródło: 9TO5Mac – Apple posts three exclusive ‘environmental’ iPhone and iPad wallpapers on its website