HTC 10 zostanie zaprezentowany 12 kwietnia

Firma HTC zapowiedziała na Twitterze, że 12 kwietnia pokaże nowe urządzenie mobilne – można spodziewać się, że będzie to nowy HTC 10.

HTC 10 - konferencja 12 kwietnia

Po dziesiątkach przecieków na temat HTC 10 (M10?), w końcu zobaczymy go podczas oficjalnej prezentacji już w przyszłym miesiącu. Tajwańska firma HTC zapowiedziała na swoim profilu na Twitterze, że już we wtorek, 12 kwietnia o godzinie 8 a.m. w Nowym Jorku (o godz. 14.00 czasu polskiego) pokaże całkowicie coś nowego :)

Całkiem możliwe, że transmisja prezentacji będzie dostępna na żywo w internecie na stronie internetowej HTC. Nie wiemy jeszcze, czy wydarzenie będzie dostępne tylko online, czy firma planuje coś więcej w offline’ie w trzech wymienionych na teaserze miastach: Nowy Jork, Londyn, Tajpej.

Zapewne dowiemy się więcej bliżej daty wydarzenia, kiedy firma roześle oficjalne zaproszenia. Sądząc po teaserze możemy spodziewać się, że zobaczymy nowego HTC 10. Pomimo, że dzięki przeciekom wiemy praktycznie wszystko na temat specyfikacji urządzenia, damy Wam znać zaraz po oficjalnej premierze smartfona.

źródło: @HTC