Konferencja Apple oficjalnie już 21 marca 2016

Firma Apple potwierdziła, że swoją wiosenną konferencję będzie transmitować 21 marca na urządzeniach z systemami iOS, OS X i Windows.

Konferencja Apple „Let us loop you in.” (21 marca 2016)

Aktualizacja: Jak i gdzie oglądać konferencję Apple’a 12 września 2017 r. o godz. 19.00?

Apple potwierdziło datę wiosennego Keynote, który odbędzie się 21 marca 2016 roku o godzinie 18.00 czasu polskiego i będzie transmitowany na żywo w internecie. Zobacz jak i gdzie oglądać transmisję online marcowej konferencji keynote Apple Special Event 2016.

Podczas konferencji spodziewamy się, że firma z Cupertino pokaże nowego 4-calowego iPhone’a SE oraz 9,7-calowego iPada Pro. Prawdopobnie zostanie udostępniona także nowa wersja mobilnego systemu operacyjnego iOS 9.3. Przypomnijmy, że tym tygodniu Apple udostępniło już 6. wersję beta systemu iOS 9.3.

Pomimo, że wszystkie ostatnie wydarzenia firmy Apple były streamowane online (z różnym powodzeniem), to pocieszające jest, że trend jest kontynuowany.

Zobacz także: Mniejszy iPhone SE i iPad Pro już 21 marca?

Kalendarz: Apple konferencja (21 marca 2016 r.)Streaming wideo (HLS) będzie można odtwarzać w czasie rzeczywistym na urządzeniach: iPhone, iPad, iPod touch z systemem iOS 7.0 lub nowszym, komputerach Mac z systemem OS X 10.8.2, Apple TV (2, 3 z systemem 6.2 lub nowszym i Apple TV 4 z systemem tvOS) oraz na komputerach z systemem Windows 10 i przeglądarka Microsoft Edge.

Transmisja wiosennej konferencji pod hasłem Let us loop in. będzie dostępna pod adresem apple.com/apple-events/march-2016/ oraz za pośrednictwem specjalnej aplikacji na Apple TV, która pojawi się jak zwykle na urządzeniach dzień lub dwa przed Keynote 2016.
Jeżeli nie chcesz zapomnieć o konferencji Apple’a dodaj do swojego kalendarza przypomnienie klikając na poniższy link: Dodaj do kalendarza.

źródło: Apple