Nowe reklamy iPhone’a 6s promujące 3D Touch i Live Photos

Firma Apple udostępniła dwie nowe reklamy iPhone’a 6s i 6s Plus, w których zachwala dwie funkcje: 3D Touch i Live Photos.

3D Touch iPhone 6s - reklama

Dzisiaj pojawiły się dwa nowe spoty reklamowe Apple’a, w których promowane są dwie kluczowe funkcje iPhone’a 6s i 6s Plus.  Pierwsza zatytułowana jest po prostu „Live Photos”, a druga „Less Time”. W filmach postanowiono oczywiście na cechy odróżniające nowe modele od swoich poprzedników.

W spocie „Live Photos”, firma z Cupertino zachwala nową funkcję żywych zdjęć, które można robić za pomocą aparatu w iPhone’ie 6s i większym 6s Plus. W reklamie słyszymy, że zdjęcia ożywiają, gdy ich dotniemy. Na obrazie wideo widzimy ludzi, którzy wykorzystują tę nową funkcję w różnych sytuacjach, w tym do robienia animowanych ujęć zwierząt, podczas zwiedzania i zabawy na śniegu. Efekt możesz ocenić sam:

W drugiej reklamie pt. „Less Time” Apple prezentuje funkcję ekranu dotykowego 3D Touch w nowych iPhone’ach. Jak wskazuje tytuł filmu, producent zachwala tę cechę, dzięki której można zaoszczędzić trochę czasu  podczas obsługi smartfona. Nowy wymiar nawigacji znacznie upraszcza i przyspiesza dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji aplikacji mobilnych na iOS-a.

Ostatnie reklamy iPhone’a pojawiły się grudniu zeszłego roku, w której skupiono się na asystencie głosowym Siri

źródło: Apple