Sporo nowości w Kindle Software 5.7.2

Amazon wydało aktualizację oprogramowania 5.7.2 dla e-czytników Kindle. Szybki dostęp do e-booków, nowy ekran główny i skróty – to tylko niektóre nowości.

Kindle Software Update 5.7.2

Kto powiedział, że oprogramowanie dla e-czytników nie może być jeszcze lepsze? Na pewno nie Amazon. Od dzisiaj możesz zaktualizować swój czytnik e-booków Kindle do wersji 5.7.2, która przynosi wiele gruntownych zmian w wyglądzie i działaniu oprogramowania, które tchną nowe życie w Twojego Kindle’a.

Najbardziej widocznym ulepszeniem jest nowy ekran główny, na którym znajdują się Twoje najnowsze e-booki, listy i spersonalizowane rekomendacje. Pojawił się także szybki dostęp do najpopularniejszych ustawień, takich jak tryb samolotowy, szybszy dostęp do funkcji społecznościowych (takich jak Googdreads).

Ekran główny Kindle 5.7.2 Szybki dostę do ustawień Kindle z ekranu głównego (Kindle 5.7.2)

Można także znacznie szybciej przeglądać książki, które zostały wgrane na urządzenie. Dodano też nową opensource’ową czcionkę Opendyslexic, która może być preferowana przez osoby z dysleksją.

Szybki dostęp do pobranych książek (Kindle 5.7.2) Rekomendacje książek na ekranie głównym (Kindle 5.7.2)

Aktualizacji mogą spodziewać się właściciele czytników:

  • wersja podstawowa Kindle z 2014 roku
  • Kindle Paperwhite 6. i 7. generacji (z 2013-2015 roku)
  • Kindle Voyage

Aktualizacja jest wdrażana powoli w trybie automatycznej aktualizacji, ale już teraz możesz wgrać oprogramowanie ręcznie, pobierając właściwe oprogramowanie Firmaware Software 5.7.2 dla swojego czytnika ze strony Amazon.

Zobacz w tym artykule, w jaki sposób możesz zaktualizować czytnik Kindle.

Pamiętaj, że dla każdego czytnika udostępniane jest osobne uaktualnienie. Jeśli zdecydujesz się na manualna aktualizację czytnika, upewnij się, że pobierasz odpowiednie oprogramowanie dla swojej wersji czytnika e-booków.

Aktualizację Kindle Firmware 5.7.2 pobierzesz ze strony internetowej ze wszystkimi uaktualnieniami oprogramowania urządzeń Amazona.

Pobierz Kindle Software Update 5.7.2 do manualnej aktualizacji dla:

Jeżeli zauważysz jeszcze jakieś ciekawe nowości w najnowszym oprogramowaniu Kindle’a, daj znać w komentarzu.

źródło: Amazon – Kindle E-Reader Update Coming February 2016