Nowa aplikacja JakDojade na Androida

Dzisiaj udostępniona została do pobrania nowa, odświeżona aplikacja mobilna JakDojade w wersji 3.0 na urządzenia mobilne z Androidem.

Aplikacja mobilna jakdojade.pl na Androida

Aplikacja mobilna JakDojade to jedna z obowiązkowych pozycji na smartfonach polskich użytkowników smartfonów, którzy korzystają z komunikacji miejskiej.

Już ponad półtora miliona użytkowników może cieszyć się odświeżoną aplikacją jakdojade.pl na Androida.  Po wielu miesiącach, ta popularna polska aplikacja mobilna z rozkładami jazdy doczekała się aktualizacji dostosowującej ją do najnowszych trendów, a tym samym do wymagań Material Design.

Zobacz także: 25 najlepszych niezbędnych aplikacji na Androida

Co nowego w aplikacji JakDojade v. 3.0 na Androida?

Aplikacja działa dużo płynnej a oprócz samego wyglądu zmieniło się także kilka funkcji:

  • rozbudowano widok przystanku,
  • dodano wyszukiwarkę przystanków,
  • wiele razy użytkownicy prosili o uproszczenie dodawania rozkładów do obserwowanych, więc zmieniają one nazwę na Zapisane przystanki i można je dostosowywać dzięki specjalnemu ekranowi do konfiguracji,
  • udostępniony został pogląd odjazdów z grupy przystanków o tej samej nazwie, więc nie ma już znaczenia czy tramwaj odjeżdża z Dworca Centralnego 1,2 czy 10.

Nowością jest pokazywanie aktualnego położenia pasażera na rozpoczętej już trasie i zaznaczanie postępu pokonania trasy. W wybranych miastach działa już realtime, czyli planowanie podróży z uwzględnieniem rzeczywistego położenia pojazdów. Teraz przesiadki będą odbywać się bez stresu – pasażer nie spóźni się już na przyspieszony autobus.

Aplikacja mobilna jakdojade.pl na Androida - screeny
Aplikacja mobilna JakDojade.pl na Androida – screeny

Również zmienia się opcja premium. W tej samej cenie (niecałe 7 zł rocznie) użytkownicy dostają czytelniejszą i spójną nawigację, która działa również po zamknięciu aplikacji. Nawet, jeśli użytkownik chce pograć albo poczytać, nie musi się martwić o trasę, bo jakdojade.pl, działając w tle, doprowadzi go do celu. Aplikacja podpowiada również, na którym przystanku wysiąść, ale także pozwala indywidualnie dostosowywać alarm – wyjścia, odjazdu itp. W planerze działa również wyszukiwanie głosowe – jeśli użytkownik nie ma czasu na pisanie, może wyszukać swoją trasę, podając jej parametry. Proste i skuteczne.

Zaktualizowaną aplikację JakDojade.pl pobierzesz ze sklepu Google Play lub App Store na iPhone’a.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play

źródło: informacja prasowa