Google tips, czyli 154 wskazówki dla produktów Google’a

Specjalne strony „Google tips – 154 tips to do more with Google” – czyli długa lista wskazówek dla produktów Google’a w przystępnej formie.

Google Tips - to do more with Google

Wszyscy kochają dobre listy porad i wskazówek – nawet Google. Gigant wyszukiwarek opracował własną listę porad, wskazówek, trików i sztuczek związanych z produktami Google’a. Dokładnie 154 triki, które zostały podzielone na pięć kategorii:

  • Do more (zrób więcej)
  • Save time (zaoszczędź czas)
  • New device (nowe urządzenie)
  • Ask Google (zapytaj Google)
  • Improve access (usprawnij dostęp)

Lista będzie się sukcesywnie zwiększała, obejmując wszystkie serwisy, aplikacje i produkty Google’a – od Zdjęc Google po sklep z aplikacjami mobilnymi na Androida Google Play.

Jeśli potrzebujesz pomocy z Chromecastem, chcesz nauczyć się nowych poleceń głosowych lub zrobić ciekawą prezentacje w Google Docs – to wszystko znajdziesz w stronach get.google.com/tips

Google Tips - lista porad

Strona dostępna jest w języku angielskim i możesz wybrać jedną z pięciu głównych kategorii, albo jedną z 20 aplikacji i usług lub ich kombinacji. Gdy połączysz różne kategorie ze sobą, zawęzisz wyniki jeszcze bardziej. Tak więc można wybrać kategorię Do more, aby zobaczyć wszystkie wskazówki z tej sekcji, a dodatkowo zawęzić do Androida, YouTube’a, Google Drive, sklepu Google Play lub Chrmocasta.

Chociaż aktualna lista może wydawać się zbyt prosta dla przeciętnego miłośnika urządzeń mobilnych z Androidem, to warto przejść przez całą listę i zobaczyć, czy jest coś, czego nie wiesz.

źródło: Google Tips