Mobilny Skype z funkcją grupowych wideorozmów

Z okazji 10-lecia rozmów wideo, Skype daje każdemu użytkownikowi prezent: grupowe połączenia wideo na urządzeniach mobilnych.

Darmowe grupowe wideokonferencje Skype

Zaledwie 6 lat temu, połączenia wideo zostały udostępnione przez aplikację Skype na smartfonach. Od tego czasu wideorozmowy między użytkownikami są powszechne i darmowe.

Teraz będziemy mogli tworzyć grupowe rozmowy wideo (wideokonferencje) przez Skype’a na urządzeniach z Androidem, iPhone’ie, iPadzie i smortfonach z Windows 10 Mobile. Zobacz specjalnie przygotowany klip wideo, promujący nową funkcjonalność na mobile’u:

W ciągu 10 lat Skype przeszedł wiele zmian i wzrostów – obecnie posiada 750 milionów użytkowników, którzy pobrali aplikację mobilną na smartfony. Z aplikacji można korzystać na konsoli do gier Xbox czy  przez stronę internetową lub Outlooka, bez konieczności instalacji natywnej aplikacji.

Popularność rozmów wideo przez Skype’a wzrosła po wprowadzeniu funkcji symultanicznego  tłumaczenia rozmów w czasie rzeczywistym. Nowa funkcja będzie darmowa i powinna być dostępna w ciągu najbliższych tygodni wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji mobilnych Skype na Androida, Windowsa i iOS-a. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, możesz poprosić o powiadomienie po wypełnieniu formularza na stronie 10years.skype.com 

Skype udostępnił także infografikę z najważniejszymi faktami związanymi z połączeniami wideo za pośrednictwem Skype’a, w tym połączenia z łodzi podwodnej na dnie oceanu, zdalna asysta lekarzy podczas operacji, czy kontakt z rodzinami podczas klęsk żywiołowych.

10 lat rozmów wideo - Skype - infografika

źródło: Skype