II edycja IT Career Summit już za nami!

Informatyczne targi pracy IT Career Summit, odbyły się 26 listopada 2015 r. na Stadionie Wrocław. Była to druga edycja tej imprezy.

II edycja Targów IT Career Summit we Wrocławiu (2015), na zdjęciu robot Gienek firmy Intenso

Na targach IT Career Summit mieliśmy możliwość poznania 20 pracodawców, którzy aktywnie poszukiwali specjalistów IT. Wystawcy mieli szansę zdobyć cenne kontakty do potencjalnych pracowników i przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne. Strefa kariery IT była doskonałą możliwością dla specjalistów oraz ekspertów branży informatycznej, którzy poszukiwali nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.

Serwis mobiRANK.pl był partnerem medialnym tego wydarzenia. Zobacz także: Targi pracy IT Career Summit 2015 Wrocław

Dwie firmy skorzystały z możliwości przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych w lożach VIP, gdzie każdy z kandydatów mógł w ciszy i spokoju porozmawiać ze swoim przyszłym pracodawcą.

Odwiedzając stoiska potencjalnych pracodawców, zwiedzający mogli posłuchać na temat polityki organizacyjnej firmy, zaczerpnąć opinii z pierwszej ręki od obecnych pracowników, jak również poznać preferencje wystawców w zakresie kwalifikacji jakie powinien posiadać potencjalny kandydat. Pracodawcy bardzo chętnie udzielali odpowiedzi na wszelkie pytania zainteresowanym.

II edycja Targów IT Career Summit we Wrocławiu (2015)

W targach wzięło udział wyselekcjonowane grono uczestników, w tym: programiści i developerzy, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, czy zarządzanie projektami. Udział był bezpłatny, ale co najważniejsze kwalifikowany. Dzięki temu, podczas wydarzenia nie było przypadkowych osób.

Co na temat targów IT Career Summit mówią sami Wystawcy?

  • IT Career Summit i IT Future Expo, to marki same w sobie. Bardzo dobrze zorganizowane, stwarzające szanse na nawiązanie wielu interesujących kontaktów biznesowych. To obowiązkowy punkt targowego programu.
    infoPraca.pl
  • Firma Luxoft Poland – Sponsor Strategiczny targów IT Career Summit we Wrocławiu pragnie podziękować organizatorom za profesjonalne przygotowanie całego wydarzenia. Sprawny poroces komunikacji na każdym etapie, rzetelne przygotowanie wszystkich materiałów gwarantowanych w pakietach sponsorskich oraz miła atmosfera sprawiają, że z pełną świadomością możemy polecić udział w wydarzeniu podczas kolejnej edycji. Pozdrawiamy!  

Wracamy do Was po przerwie świąteczno-sylwestrowej z nową dawką zdjęć z IT Career Summit 2015 Wrocław

Posted by It Career Summit on 6 stycznia 2016

Wiodącym wydarzeniem towarzyszącym, była konferencja Twoja Kariera w IT. Podczas niej, prelegenci poruszali zagadnienia związane ze ścieżką rozwoju zawodowego, a także podkreślali, jak należy zaprogramować się na sukces. Słuchacze mogli zadawać pytania i tym samym rozwiać swoje wątpliwości.

Firma Intenso, wyposażyła swoją powierzchnię w robota Gienka, który przechadzał się po powierzchni targowej i zapraszał zwiedzających do stoiska Intenso. Robot ten mówił, poruszał się i tym samym cieszył się olbrzymim zainteresowaniem uczestników. Każdy chciał, choć przez chwilę go poznać. Gienek był pod ciągłym ostrzałem paparazzi ;)

Kolejna edycja targów odbędzie się w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy, już 8 września 2016 roku.

źródło: informacja prasowa