Aplikacja mobilna 24. finału WOŚP

Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przez oficjalną aplikację mobilną 24. WOŚP?

Aplikacja mobilna 24. finału WOŚP

To już dzisiaj, w niedzielę 10 stycznia 2016 roku odbywa się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.  W tym roku fundacja z pomocą 120 tysięcy wolontariuszy 24. Finału WOŚP zbiera pieniądze nie tylko w Polsce, ale także w kilkudziesięciu krajach na świecie. Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych finałach. Sukces orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.

24. Finał WOŚP gra pod hasłem Mierzymy Wysoko!, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przez aplikację mobilną?

Tegoroczny finał można wspierać na kilka sposobów, można zrobić przelew, wrzucić datek do puszek wolontariuszu, albo wysłać SMS-a przez oficjalną aplikacje mobilną 24. WOŚP.  Rozgrzej palce, wyostrz zmysły i wytęż szare komórki, w aplikacji sprawdzisz je w pełnym pułapek sprawdzianie z historii orkiestry. Do przejścia są 4 poziomy z 5 szansami. Dzięki aplikacji możesz dołączyć do grona WOŚPoznawców!

SMS Premium można wysłać bezpośrednio przez aplikację wybierając w menu bocznym opcję Pomocny SMS. Albo po prostu wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565 (koszt SMS-a to 6,15 zł z VAT).
SMS-y można wysyłać w dniach od 9 do 11 stycznia 2016 roku.

My już wysłaliśmy swoją mobilną pomoc:

Pomocny SMS 24. Finału WOŚP

Aplikacja 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko podnosząca ciśnienie i drenująca baterię frajda. Znajdziesz w niej również:

  • Aktualności ze strony Fundacji (dzięki aktualizowanemu na bieżąco RSS)
  • Możliwość dania piątaka ( przez SMS Premium – koszt 6,15 zł z VAT)
  • Statystyki na żywo i z pierwszej ręki (przy połączeniu z internetem)
  • Całodobową mapę wydarzeń, dzięki lokalizacji (GPS/BTS/Wi-Fi) i cocolabMap™ (Beta)
  • Wibracje (to w grze)

Aplikacja została przygotowana, podobnie jak w zeszłym roku, przez  P4 sp. z o.o. operator sieci Play oraz studio cocolab.

Aplikacja mobilna 24. WOŚP - screen Aplikacja mobilna 24. WOŚP - screen (iOS i Android)

Zapewne WOŚPoznawcy są wśród Was. Jeśli jesteś jednym z nich ściągnij aplikację, zagraj i wesprzyj – my już to zrobiliśmy. Jeśli nie wspierasz WOŚP po prostu zignoruj tej wpis i też baw się dobrze!

Inne sposoby na wsparcie 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Zobacz oficjalną stronę akcji: Jak wspierać cel 24. Finału WOŚP?

Aplikację 24. WOŚP pobierzesz za darmo ze sklepu App Store na iPhone’a i Google Play na urządzenia mobilne z Androidem.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play

źródło: WOŚP – Informacje o 24. Finale WOŚP, App Store