Apple zarejestrowało 3 domeny związane z Apple Car

Firma Apple zarejestrowała trzy domeny: Apple.car, Apple.auto i Apple.cars, które związane są z projektem samochodu Apple’a.

Apple zarejestrowało domeny Apple.car Apple.cars Apple.auto

Minęło już trochę czasu, od kiedy pojawiły się jakieś doniesienia na temat planów motoryzacyjnych firmy Apple, więc nadszedł czas nadrobić straty.

Zobacz także: Project Titan: elektryczny samochód Apple’a

Firma Apple zarejestrowała trzy odrębne domeny najwyższego poziomu:  Apple.car, Apple.cars i Apple.auto. Według niektórych serwisów WHOIS, wynika, że firma z Cupertino zarejestrowała je jeszcze w grudniu 2015 roku, ale dane zostały zaktualizowane dopiero 8 stycznia 2016 przez rejestratora domen MarkMonitor, Inc.

Czy zarezerwowanie nazw domen może mieć związek ze zbliżająca się premiera samochodu Apple Car? Możemy w tym momencie jedynie spekulować. Oczywiście Apple ma już system samochodowy CarPlay, więc mogą być związane także z tym produktem. Według doniesień, samochód Apple’a może mieć swoją premierę dopiero w 2019 roku, a firma może już przygotowywać podwaliny pod przyszłą witrynę internetową?

Obecnie wchodząc pod te URL-e pojawia się komunikat, że serwer jest nieosiągalny.

Domena Apple.car - Whois

Jak wiadomo Apple trzyma w głebokiej tajemnicy swoje projekty i tylko zamknięty krąg pracowników może wiedzieć dokładnie kiedy samochód Apple Car może objawić się światu.

źródło: Apple