Przenośny kontroler do gier mobilnych

Jeżeli grasz w gry mobilne, to koniecznie pomyśl o przenośnym kontrolerze Phonejoy Gamepad 2 doczepianym do smartfona, który zamieni go w minikonsolę.

Phonejoy GamePad 2

Na rynku znajduje się wiele ciekawych akcesoriów do gier mobilnych, które zamieniają smartfona w przenośną konsolę do gier z zestawem kontrolerów, tzw. mini padem. Większość może być trochę nieporęczna albo może współpracować tylko z określonym modelem iPhone’a lub telefonu z Androidem. Rozwiązaniem może być uniwersalny mobilny kontroler do gier Phonejoy Gamepad 2 Bluetooth Controller, który jest idealny dla fanów takich gier jak Asphalt 8 Airbone, Minecraft czy Grand Theft Auto. Sterowanie autem w grze na smarfona staje się trochę uciążliwa i jeśli ktoś przyzwyczajony jest do pada, powinien spróbować podłączyć smartfona do takiego akcesorium.

Phonejoy Gamepad 2 wygląda jak miniaturowy kontroler – i może być używany do grania na tablecie smartfonie oraz Smart TV. Dzięki teleskopowej regulacji pomieści większość popularnych urządzeń mobilnych w kilku trybach: Gamepad Mode, TV Mode oraz iCade Mode.

W rezultacie otrzymujemy urządzenie przypominające PlayStation Portable, z ta różnicą, że po skończeniu gry, wystarczy wyjąć smartfona, złożyć Gamepada 2 i schować go do kieszonki – idea 2 w 1 w dobrej cenie i wykonaniu – zobacz sam:

Najważniejsze cechy Phonejoy Gamepad 2:

 • Android 4.0 + / iOS
  Phonejoy Gamepad 2 jest kompatybilny z każdym nowym smartfonem i tabletem z Androidem 4.0 lub nowszym oraz iPhone’em i iPadem z systemem iOS w iCade Mode
 • Regulowana długość dla urządzeń do 155 mm
  EasySlider™ to mechanizm regulacji szerokości, który umożliwia łatwy i pewny chwyt dla każdego smartfon do 155 mm długości, w tym tak dużych fabletów jak Samsung Galaxy Note 5, Google Nexus 5 i OnePlus 2
 • Bateria
  Phonejoy Gamepad 2 jest zasilany własnym akumulatorem o dużej pojemności, umożliwiającym co najmniej 14 godzin skutecznej gry. Pełne naładowanie baterii trwa 90 minut.
 • Granie na większym ekranie
  Do Phonejoy Gamepad 2 można podłączyć smartfona lub tablet a następnie za pomocą MHL podłączyć do telewizora, aby cieszyć się grą na dużym ekranie. Kontroler można również podłączyć do komputera z systemem Windows i grać w swoje ulubione gry komputerowe, albo klonować obraz za pomocą AirPlay na Apple TV.
 • Companion App
  Darmowa aplikacja towarzyszem Phonejoy aplikacji na Androida i iOS umożliwia łatwe Phonejoy Gamepad 2 skonfigurować i wygodne wyszukiwanie nowych kompatybilnych gier
 • Bluetooth 3.0
 • Analogowe L2/R2 oraz dżojstiki L3/R3

Zamień smartfona w konsolę

Zamień smartfona w konsolę

Cena kontrolera to około 60 dolarów u resellerów, trzeba także doliczyć około 15 dolarów za przesyłkę do Polski, czyli cena wynosi w sumie około 300 zł, ale komfort gry nieporównywalny! Nie znalazłem w polskich sklepach tego przenośnego pada, dlatego zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oraz kompatybilnymi urządzeniami na oficjalnej stronie urządzenia. Sprawdź także listę gier, które obsługiwane są przez przenośny kontroler od firmy Phonejoy.

Zobacz także kontroler Gamevice dla iPhone’a 6/6 Plus i iPhone’a 6s/6s Plus w polskim sklepie internetowym Apple Store, w cenie 459,95 zł

źródło: Phonejoy