Ludzie-Palce w nowej reklamie Androida

Google udostępniło bardzo przyjemną, nową reklamę pt. „Fingerprints” będącą kontynuacją kampanii „Be together. Not the same”.

Reklama „Fingerprints” - Android

Slogan reklamowy Androida be together. not the same pojawił się po raz pierwszy podczas uruchomienia systemu Android Lollipop 5.0 w październiku ubiegłego roku. Hasło ma odzwierciedlać zunifikowany charakter systemu Android, który działa na wielu różnych urządzeniach. W kampanii pojawiło się naprawdę kilka dobrych spotów, a nowy pt. „Fingerprint” jest równie udany.

Poprzednia reklama Friends Forever ze zwierzętami w roli głównej była jedną z lepszych, jakie pojawiły się w tym roku  na rynku technologicznym. W nowym spocie bohaterami są palce „przebrane” za ludziki. Tak jak ludzie są niepowtarzalni, tak odciski palca są charakterystyczne dla każdego z nas – cała jednominutowa historia bardzo dobrze wpisuje się w hasło przewodnie kampanii.

Zachęcam do obejrzenia filmu:

Reklama niewątpliwie promuje także najnowszego Nexusa, który jest flagowym urządzeniem Gogle’a, podkreślając takie funkcje jak Android Pay i Google Photos.

źródło: Google Android