Muzyczny rok 2015 w Spotify

Spotify udostępniło specjalne strony „Year in Music”, na których sprawdzisz, co słuchałeś najczęściej w mijajaacym 2015 roku.

Year in Music  2015 - Spotify

Pod koniec zeszłego roku, wszyscy użytkownicy serwisu Spotify mogli sprawdzić swoje ulubione utwory i ulubionych wykonawców, których najcześciej słuchali prze tę aplikację muzyczną.

Słuchasz muzyki przez Spotify? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość, dzięki specjalnej stronie Year in Music 2015, przypomnisz sobie piosenki, które najczęściej rozbrzmiewały na Twoim smartfonie lub tablecie. Lista utworów jest spersonalizowana dla każdego użytkownika – wystarczy się zalogować na swoje konto, aby sprawdzić własne podsumowanie muzycznego roku 2015, wygenerowane na podstawie statystyk odsłuchiwanych utworów w aplikacji.

Year in Music 2015 - Spotify (Top Artist - King Krule)

Aby sprawdzić swój muzyczny rok w Spotify wejdź na stronę spotify.com/2015 i zaloguj się na swoje konto, a zobaczysz między innymi pierwszy odsłuchany utwór w tym roku, najczęściej słuchanych artystów  wraz z liczbą odsłuchanych piosenek oraz podział artystów według pory roku. Moja lista jest uboga, bo korzystałem głównie z innych serwisów muzycznych, ale jeśli ktoś słuchał cały rok, to podsumowanie może być imponujące.

źródło: Spotify