Futurama – nowa gra mobilna od Wooga

Fox Digital Entertainment i Wooga ogłosiły, że wydadzą grę mobilną Futurama – Release The Drones, przygotowaną na podstawie serialu animowanego.

Futurama - Release the Drones - bra mobile

To dobra wiadomość dla miłośników serialu animowanego Futurama – już wkrótce będziecie mogli odejść od telewizora i zagrać w mobilną grę na smartfonie z ulubionymi bohaterami.

Firma 20th Century Fox podpisała umowę z niemieckim studiem gier mobilnych Wooga na przygotowanie gry Futurama: Release The Drones. W grze znajdziemy Philipa Fry’a i załogę Planet Express Corporation, dzięki czemu będziemy mogli bardziej interaktywnie przeżywać przygody bohaterów.

Na szczęście Wooga ma za sobą kilka głośnych hitów na mobile’a i wierze, że i tym razem nie zawiedzie. Znamy kilka przykładów gier mobilnych, które zostały przygotowane na podstawie głośnych tytułów kreskówek i na tym kończył się ich sukces. Mam nadzieję, że w przypadku Futuramy będzie inaczej.

Gra będzie dostępna na urządzenia z iOS-em i Androidem, nie wiemy kiedy zostanie wydana, ale jak tylko się ukaże pośpiesze Was o tym poinformować.

źródło: informacja Wooga – Fox Digital Entertainment and Wooga announce partnership to create Futurama game, Engadget – ’Futurama’ will be resurrected as a mobile game