YouTube Music dostępne na Androida i iOS-a

Google udostępniło nową aplikację mobilną YouTube Music na smartfony i tablety z systemem iOS i Android.

Aplikacja YouTube Music

Aplikacja YouTube Music pojawiła się dzisiaj na Androidzie i iOS-ie i zapowiada się, że odkrywanie muzyki będzie jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy wcisnąć play i cieszyć się niekończącą się podróżą przez cały katalog tej muzycznej platformy albo sprawdzić polecane utwory oparte na Twoich odtwarzaniach w platformie YouTube.

YouTube Music nie zastępuje Muzyki Google Play ani nowego serwisu YouTube Red, ale ma funkcjonować jako równoległa aplikacja dla fanów muzyki i miliardów teledysków hostowanych na YouTube’ie.

YouTube Music nie tylko wyszuka i pozwoli odtworzyć Ci oryginalne teledyski Twoich ulubionych artystów,ale także pokaże remiksy, piosenki z tekstami oraz nagrania koncertowe. Co więcej, można oglądać je jak filmy lub słuchać tylko audio, dzięki czemu można wsunąć swój telefon z powrotem do kieszeni i kontynuować słuchanie podczas gdy ekran jest zablokowany – można by rzecz – WRESZCIE!

YouTube Music screen YouTube Music screen

YouTube Music będzie również polecać Ci utwory, będziesz mógł tworzyć spersonalizowane stacje na podstawie własnych upodobań i słuchać je w trybie offline.

Niektóre z funkcji YouTube Music pozwalają na oglądanie teledysków bez reklam, można je także całkowicie usunąć wykupując subskrypcję w YouTube Red. Po rejestracji masz do dyspozycji 14-dniowy okres próbny.

Aplikacja nie jest jeszcze dostępna w polskim sklepie z aplikacjami, ale myślę, ze to tylko kwestia czasu.

Pobierz YouTube Muzyka (YouTube Music) na iOS-a lub Androida, jeśli robisz zakupy na przykład z amerykańskiego sklepu App Store. Na Androidzie możesz już spokojnie korzystać z appki.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play