6 powodów, aby kupić iPada Pro

Czy kupić iPada Pro? Najważniejsze cechy nowego iPada Pro, które mogą przekonać Cię do zakupu najnowszego tabletu Apple’a.

TOP 6 powodów do zakupu iPada Pro

Apple zaprezentowało długo oczekiwanego iPada Pro we wrześniu 2015 roku, a już 11 listopada ma trafić do sprzedaży w internetowym sklepie Apple Store.

Skoro premiera jest tuż za rogiem zapewne patrzysz na swojego starszego iPada i zastanawiasz się, czy warto zakupić nowy lepszy model iPada Pro?

Poniżej znajdziesz sześć powodów, dla których warto kupić najnowszy tablet Apple’a i jeden powód, dlaczego nie należy tego robić.

1. iPad Pro to obecnie najszybszy i najmocniejszy iPad

Nowy iPad Pro posiada procesor A9X, który jest głównym motorem napędowym urządzenia. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby śmiało konkurować z komputerami i laptopami.

Apple zwiększyło szybkość przetwarzania danych i poprawiło wydajność grafiki bez istotnego wpływu na żywotność baterii, która pozwala na 10 godzin pracy w warunkach normalnego użytkowania.

2. Rozmiar ekranu jest idealny do gier i multimediów

Jeśli oglądasz dużo filmów na iPadzie lub wykorzystujesz go do gier mobilnych, to musisz zobaczyć jak działają na wspaniałym, dużym wyświetlaczu iPada Pro.

3. Można na nim pisać, rysować, edytować, grać i wiele więcej

iPad Pro może spokojnie zstąpić Ci komputer, lub może być jego uzupełnieniem. Nie ulega wątpliwości, że kontynuacja pracy na iPadzie działa z ekosystemem Apple’a. Nawet jeśli nie masz komputera Mac jest idealny do edycji multimediów, rysowania i innych czynności, które wymagają większego ekranu.

4. Współpracuje z inteligentnym rysikiem Apple Pencil

Rysik Apple Pencil

Opcjonalne akcesorium w postaci rysika Apple Pencil jest obowiązkowym uzupełnieniem tego iPada. Rysik to dodatkowy koszt około 99 dolarów w Stanach Zjednoczonych i również ma pojawić się wraz z premierą iPada Pro.

Rysik Apple Pencil wyposażony jest w całą serię czujników nacisku i kąta nachylenia. Z całą pewnością to urządzenie zmienia sposób interakcji z tabletem – odręczne notatki, skomplikowane szkice i rysunki. Teraz wszystko możesz zdigitalizować w jednej chwili.

Więcej o inteligentnym rysiku Apple Pencil.

5. Ma doskonały dizajn

Oczywiście nie należy kupować iPada Pro tylko dlatego, żeby ładnie wyglądał na półce lub stoliku. Trzeba jednak przyznać, że zespół Jony’ego Ive’a nie próżnuje i każda generacja urządzeń, która wychodzi z ich pracowni jest coraz ładniejsza i bardziej dopracowana.

Wszyscy, którzy lubią dobry dizajn i doskonałą jakość wykonania wiedzą o czym mówię.

6. Dobrze sprawdza się jako laptop w biznesie

Dokupując do iPada Pro rysik oraz klawiaturę mamy bardzo dobrej jakości laptop, który sprawdzi się w podróży i biznesie. ipad Pro jest mniejszy niż MacBook Pro ale większy niż iPad – doskonała hybryda laptopa i tabletu.

Dlaczego zatem nie powinieneś kupować iPada Pro?

Jeśli jesteś zadowolony z wielkości i wydajności posiadanego obecnie iPada, to należy wstrzymać się przed zakupem nowego modelu.

iPad Pro jest potężny i duży – jego rozmiar może być przeszkodą dla użytkowników, którzy lubią mieć tablet przy sobie i przyzwyczajeni są do mniejszych rozmiarów iPada Air czy iPada mini. iPada Pro ciężko będzie wsadzić do plecaka i czytać na nim e-booka w tramwaju! Tak rozmiar ekranu nowego iPada może być zaletą i wadą, która może niektórych zniechęcić do zakupu.

Jeśli używasz tabletu głównie w domu – to nie musisz się zastanawiać nad zakupem :)

Daj nam znać w komentarzu, czy planujesz zamienić obecnego iPada na większego w wersji Pro? Jeśli nie jesteś właścicielem iPada i zastanawiasz się nad iPadem Pro również napisz poniżej w przypadku wątpliwości – my lub nasi czytelnicy pomożemy.

Więcej o iPadzie Pro na oficjalnych stronach urządzenia.

źródło: iPhoneHacks – Top 6 reasons to upgrade to the iPad Pro