Gra Rayman Fiesta Run za darmo na iOS-a

W tym tygodniu Apple udostępnia za darmo grę mobilną Rayman Fiesta Run, która normalnie kosztuje około 3 euro.

Rayman Fiesta Run iOS

Fani Raymana mogą być zadowoleni, bowiem najnowsza gra mobilna Rayman Fiesta Run jest dostępna za darmo do pobrania ze sklepu z aplikacjami na iPhone’a i iPada App Store. Aplikację można pobrać bezpłatnie do przyszłego czwartku w ramach sekcji App of The Week.

Poza promocją gra kosztuje około 3 euro i jest kompatybilna z iPhone’em, iPadem i iPodem touch. W grze jest aż 75 pełnych poziomów akcji dostepnych w 4 różnych światach.

Rayman Fiesta Run to kolejna gra twórców pierwszej części Rayman Jungle Run, która stała się wielkim hitem wśród fanów gier przygodowych. Najnowsza produkcja jest tak wciągająca i zabawna, że musiało chwilę minąć zanim Wam o napisałem o tej epickiej przygodówce :)

W grze Rayman został wyposazony w  dtrzy nowe ruchy; oprócz skoków, latania i ataków, może teraz także przesuwać, pływać i kurczyć się, aby przejść przez wąskie szczeliny. Oprócz nowych wyzwań dochodzą także 3 walki z bosami.

Rayman Fiesta Run oferuje również lepszą grafikę niż poprzednia część. Dodatkowo możesz dzielić się swoimi osiągnięciami w grze na Facebooku i śledzić postępy swoich znajomych.

Aby pobrać grę Rayman Fiesta Run za darmo, wystarczy otworzyć App Store na urządzenia z systemem iOS i poszukać sekcji „Free App of the Week” na stronie głównej lub kliknąc w poniższy przycisk. Aplikacja będzie dostępna bezpłatnie do 12 listopada 2015 r. włącznie.

Pobierz w App Store