Uber za darmo w Poznaniu i Wrocławiu do niedzieli

Firma Uber uruchamia swoją usługę przewozów osobowych w Poznaniu i Wrocławiu – z tej okazji możesz w tych miastach jeździć za darmo Uberem do niedzieli.

Uber startuje w Poznaniu i Wrocławiu

Usługa mobilnego zamawiania taksówek działa już w Warszawie, Krakowie i Trójmieście, gdzie tysiące mieszkańców mogą korzystać z szybkich, wygodnych i bezpiecznych przejazdów, które oferuje aplikacja Uber.

Już czwartku 5 listopada 2015 r, od godziny 7:00 mieszkańcy Wrocławia i Poznania również mają możliwość zamawiania przejazdów przez aplikację Uber! Co więcej, do najbliższej niedzieli użytkownicy usługi w tych miastach mogą jeździć za darmo! Firma spodziewa się bardzo dużego popytu na usługę – i nie ma się czemu dziwić!

Pierwsze przejazdy we Wrocławiu i Poznaniu już się odbyły. Michał Sadowski, założyciel oraz CEO Brand24 wykonał pierwszy przejazd we Wrocławiu i opowiedział o swoich wrażeniach z korzystania z Ubera w innych krajach. Następnie zamówił przejazd do swojego biura. Z kolei pierwszym użytkownikiem Ubera w Poznaniu był Maciej Mazurek, znany rysownik oraz autor blogów zuchrysuje.pl oraz zuchpisze.pl. Tradycyjnie pojechał na szybką kawę do Straganu (z krótkim postojem w sklepie gier planszowych po drodze).

Uber bardzo dobrze prowadzi swoje akcje promocyjne inwestując w pasażerów a nie w media reklamowe. System poleceń ma się bardzo dobrze i każdy może zdobyć środki na przejazdy przy pierwszej rejestracji i później przez polecanie Ubera znajomym.

Skorzystaj z mojego kodu przy rejestracji i dodatkowo zgarnij 25 zł na pierwszy płatny przejazd, więcej szczegółów znajdziesz na stronie: Uber – mogę tak jeździć!

Jak zamówić Ubera?

Otwórz aplikację Uber na Twoim smartfonie, upuść pinezkę lub wprowadź adres i zamów przejazd – w ciągu kilku minut, Twój kierowca przyjedzie pod wskazany adres – do końca tego weekendu zawiezie Cię oczywiście za darmo w Poznaniu i Wrocłąwiu!

W każdej chwili możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twój kierowca. Wszystkie płatności przetwarzane są automatycznie przez Twoją kartę podłączoną do konta Uber. Gdy zakończysz przejazd, otrzymasz na e-maila podsumowanie opłaty.

W trakcie darmowego weekendu z Uber, możecie wziąć udział w konkursie, przesyłając zdjęcia z pierwszych przejazdów! Więcej na ten temat znajdziesz stronie w źródle tego wpisu.

Ile kosztuje przejazd Uberem we Wrocławiu i Poznaniu?

Ceny w Uber obliczane są na podstawie czasu przejazdu oraz długości trasy. Obecnie koszty przedstwiają się następująco dla obu miast:

  • opłata podstawowa: 5 zł + 0,25 zł za minutę + 1,40 zł za km
  • opłata minimalna wynosi 5 zł
  • opłata za rezygnację z kursu to 10 zł

Stawki za przejazdy Uberem we Wrocławiu i Poznaniu

Stawki dla Poznania oraz dla Wrocławia.
Pamiętaj, że przed zamówieniem przejazdu masz możliwość wyceny przejazdu w aplikacji.

Promocja na darmowe przejazdy dodana jest automatycznie do kont wszystkich użytkowników w Poznaniu i Wrocławiu. każdy użytkownik może skorzystać z maksymalnie 5 darmowych przejazdów do wartości 50 zł do najbliższej niedzieli (8.11.2015). Każdy kolejny przejazd będzie przejazdem płatnym zgodnie ze stawkami aplikacji Uber.

źródło: Uber – Twój Uber właśnie przyjechał do Poznania i Wrocławia!