Who’s Down – nowa aplikacja Google’a

Google udostępniło nową aplikację mobilną „Who’s Down”, która pokazuje, którzy Twoi znajomi są dostępni i mają ochotę na jakąś aktywność.

Aplikacja Who's down

Google po cichu wydała nową aplikację mobilną na Androida i iOS-a, która nazywa się „Who’s Down – Fall 2015”. Aplikacja ma na celu pokazać, którzy z Twoich znajomych ma obecnie wolny czas, żeby pogadać na czacie albo się spotkać. Polecamy tę drugą opcję.

Obecnie aplikacja jest dostęĻna tylko dla osób posiadających zaproszenie, więc jedyne co możemy o niej powiedzieć wiemy ze screenów.

Jak widać na zdjęciach powyżej, główną funkcjonalnoscią aplikacji jest przełącznik, który pozwala dać znać znajomym, że obecnie jesteśmy „wolni” (nie zajęci). Przesunięcie przełącznika sprawia, że ​jesteśmy ​dostępni i mamy ochotę naspotkanie, pójście do restauracji lub na basen.

Aplikacja pozwala przeglądać, na co Twoi znajomi mają obecnie ochotę. Możesz rozpocząć rozmowę z poziomu aplikacji i wybrać się ze znajomymm na przykład do knajpy.

Aplikację „Who’s Down – Fall 2015” można zainstalować za darmo na iPhone’ie lub smartfonie z Androidem. Z opisu appki wynika, że dostępna jest także w języku polskim, ale jeszcze nie została umieszczona w polskim sklepie (zamieszczamy link do amerykańskiego sklepu App Store.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play