Snapchat 9.18 z nowymi funkcjami

Aktualizacja aplikacji mobilnej Snapchat 9.18 dodaje efekt slow motion, przewijanie wideo do przodu i w tył oraz wsparcie dla 3D Touch.

Snapchat 9.18.0.0

Snapchat zaktualizował swoją aplikację mobilną na iPhone’y, dodając między innymi nowy zestaw zabawnych fitrów wideo oraz wsparcie dla 3D Touch w iPhone’ie 6s i 6s Plus.

W nowej wersji Snapchata można nagrywać wideo w zwolnionym tempie (slow-mo) oraz dodać efekt przyspieszenia filmu do przodu i do tyłu.  Użytkownicy najnowszych iPhone’ów 6s i 6s Plus mogą skorzystać z menu kontekstowego przy użyciu funkcji 3D Touch, aby dodać nowych znajomych lub rozpocząć czatowanie z jednym z kontaktów (jak widać na powyższym screenie).

Jak skorzytać z najnowszych filtrów wideo w Snapchacie?

Zobacz także: Jak włączyć animowane filtry w w aplikacji Snapchat?

Aby uzyskać dostęp do nowych filtrów wideo, upewnij się, zaktualizowałeś lub pobrałeś najnowszą wersję aplikacji Snapchat 9.18.0.0 ze sklepu App Store.

  • Nagraj snapa wideo w aplikacji, tak jak to robiłeś dotychczas: przytrzymaj ikonę migawki na dole i puść po zakończeniu nagrywania klipu.
  • Następnie przesuń palcem po ekranie smartfona od lewej do prawej, aby zobaczyć trzy nowe filtry: Slow-Mo oraz przewijanie do przodu i do tyłu.

Nadal można znaleźć stare filtry przesuwając palcem od prawej do lewej. Podobna funkcja slow-mo dostępna jest w natywnej aplikacji Aparat iPhone’a, ale nie aż tak zaawancowana jak w Snapchacie.

Snapchat zaktualizował także Regulamin usługi i Politykę prywatności.

  • Uporządkowano i poprawiono regulamin i politykę prywatności, dzięki czemu sa łatwiejsze do zrozumienia.
  • Wyjaśniono, które informacje – takie jak Twoja nazwa – będą widoczne dla innych użytkowników Snapchata.
  • Dodano także kilka nowych postanowień dotyczących zakupów w aplikacji.

Zaktualizaowany Regulamin i Polityka prywatności Snapchata

Najnowsza aktualizacja Snapchata w wersji 9.18 z nowymi filtrami wideo i wsparciem dla 3D Touch dostępna jest w sklepie App Store pod poniższym przyciskiem.

Pobierz w App Store