Krótkie reklamy Apple Watcha

Apple udostępniło kilka nowych reklam smartwatcha Apple Watch, w których promuje Siri, aplikacje innych firm i wiele więcej.

Reklama Apple Watcha

Zaledwie dwa tygodnie od udostępnienia pierwszych sześciu reklam Apple Watcha, firma z Cupertino udostępniła kolejnych siedem 15-sekundowych spotów promujących możliwości smartwatcha. Wszystkie filmy są bardzo dynamiczne i mam wrażenie, że skierowane do młodszej, bardziej aktywnej grupy klientów.

Cukierkowe, pastelowe kolory przywodzą mi na myśl Androida :) Takie skojarzenie… Zobaczcie z resztą sami.

Pierwsza reklama, zatytułowana Dance (z ang. taniec), promuje asystenta głosowego Siri, który wyszukuje i odtwarza muzykę z lat osiemdziesiątych, po czym bohater reklamy tańczy w rytm utworu INXS.

W drugiej reklamie pt. Kiss (z ang. pocałunek) zakochana dziewczyna otrzymuje powiadomienie na zegarku, że przyjechał kierowca Ubera, ale postanawia pozostać z ukochanym.

Trzecią z serii reklam jest spot pt. Style i koncentruje się na opcjach personalizacyjnych, które zegarek Apple Watch oferuje.  Bohaterka spotu kilkukotnie się przebiera i za każdym razem zmienia kolor zegarka, który pasuje jej do ubrania. Myślę, że Jony Ive jest z tego powodu bardzo szczęśliwy :)

Czwarta zatytułowana Play przedstawia pianistę, który doskonali swoje umiejętności. Nagle otrzymuje powiadomienie z serwisu eBay, że jego aukcja została przebita. On jednak kontynuuje grę na pianinie i przy pomocy smartwatcha podbija ofertę na aukcji.

Travel to piąty spot reklamowy skupiający się na wsparciu Apple Watcha podczas podróży. Dzięki zegarkowi kobieta może przechowywać swój bilet lotniczy na nadgarstku.

Następna reklama pt. Skate skupia się na użyciu płatności mobilnych Apple Pay przez smartwatcha.

Ostatnia pt. Move obrazuje w jaki sposób smartwatch śledzi codzienne aktywności fizyczne i życiowe.

źródło: Apple, 9TO5Google