YouTube Red oficjalnie już za tydzień

Oficjalna zapowiedź YouTube Red – już 28 października w Stanach Zjednoczonych, a kiedy w Polsce?

YouTube Red logo

Na oficjalnym blogu YouTube’a, Google zapowiedziało usługe YouTube Red, która przyniesie więcej możliwości podczas ogladania ulubionych treści w popularnym serwisie wideo.

Już za tydzień, w środę 28 października, wystartuje płatna wersja serwisu YouTube Red. Serwis będzie dostepny najpierw w Stanach Zjednoczonych, nastepnie zostanie rozszerzony na więcej krajów.

YouTube Red to ogladanie filmów wodeo na YouTube’ie bez reklam, jednocześnie daje możliwość zapisywania filmów do trybu offline na smartfonie i tablecie. Dodatkowo pojawi się długo oczekiwana funkcja odtwarzania filmów w tle.

Ile będzie kosztować usługa YouTube Red?

Dostęp do wszystkich nowych funkcji YouTube’a będzie kosztował 9,99 dolarów miesięcznie – trochę dużo, w przeliczeniu na złotówki wychodzi około 37 zł. Dostęp do płatnej wersji serwisu będzie realizowany na dowolnym urzadzeniu po zalogowaniu się na konto, z którego wykupilismy subskrypcję i obejmuje aplikację Gaming oraz nową aplikację YouTube Music, która będzie  już wkrótce dostępna.

Aplikacja YouTube Music pozwoli na odkrywanie, oglądanie i słuchanie muzyki w łatwiejszy spsób niż ze standardowej aplikacji mobilnej serwisu. Po wyszukaniu każdej piosenki lub artysty na YouTube Muzyka (YouTube Music) da dostęp do najbogatszych katalogów muzycznych – wystarczy się zalogować.

Na polskiej oficjalnej stronie YouTube Red widnieje informacja: Twój kraj to Polska. Aktualnie YouTube Red nie jest tutaj dostępny.

YouTube Red Polska

YouTube Red, YouTube Muzyka (Music), YouTube Kids i wiele wiele wiecej

YouTube Red jest ściśle powiązane Google Play Music, więc wystarczy zalogowac się do jednej z nich, aby uzyskać dostęp do obu.

Na początku przyszłego roku, YouTube Red wzbogaci się o dodtakowe nowe funkcje, jak dostępy do filmów i programów YouTuberów. Wiecej informacji znajdziesz na stronie Introducing YouTube Red Original Series and Movies from your favorite stars.

Google pracuje nad udostępnieniem serwisu YouTube Red , YouTube Music (YouTube Muzyka) i Gaming dla dzieci w pozostałych krajach na świecie. Darmowa wersja serwisu YouTube z reklamami bedzie cały czas dostępna w obecnej formie!  Nadal będzie mozna korzystać z YouTube’a bezpłatnie, ale z YouTube Red, będziesz wspierać ludzi, którzy sprawiają, że możesz ogladać ich filmy, kiedy chcesz, gdzie chcesz i na każdym urządzeniu.

Użytkownicy z USA będą mogli wypróbować YouTube Red oraz YouTube Muzyka (YouTube Music) przez miesiąc za darmo począwszy od 28 października.

źródło: YouTube Official Blog – Meet YouTube Red, the ultimate YouTube experience, foto: TNW News – Here’s why YouTube Red named its product… that