Reklama iPhone’a 6s z 3D Touch w roli głównej

Apple właśnie wydało nową reklamę swojego flagowca iPhone’a 6s, w której kładzie nacisk na 3D Touch.

Ujecie z reklamy iPhone'a 6s (3D Touch)

W reklamie zatytułowanej iPhone 6s – 3D Touch z najnowszej funkcji 3D Touch korzysta między innymi aktor Jamie Foxx, który słucha własnego utworu.

Na filmie widzimy krótkie ujęcia z wykorzystaniem niektórych gestów 3D Touch, takich jak podgląd srony internetowej, skróty Ulubionych w aplikacji Safari, podgląd Live Phone w aplikacji Zdjęcia i Wiadomości, sprawdzenie statusu lotu, lokalizacje, czy odsłuch utworu w aplikacji Muzyka (Apple Music) i wiele więcej.

Ta krótka reklama prezentuje także inne możliwości 3D Touch, takie jak możliwość przełączania się między aplikacjami bez użycia przycisku Początek i możliwość usunięcia maila.

Reklama kończy się oczywiście mottem The only thing that’s changed is everything (Jedyną rzeczą, która się zmieniła to wszystko), które Apple użyło do promocji także wcześniejszych reklam iPhone’a 6s i 6s Plus. Hasło zadebiutowało w dniu premiery nowych smartfonów Apple’a.

Reklama nie jest czymś nadzwyczajnym, nie zaskakuje, nie wzbudza emocji – czyli grzecznie i to do czego przyzwyczaiło nas ostatnimi czasy Apple. Oceńcie zresztą sami, oglądając reklamę:

źródło: Apple