Przewodnik Android 6.0 Marshmallow

Google opublikowało oficjalną skróconą instrukcję „Quick Start Guide” do systemu Android 6.0 Marshmallow.

Android 6.0 Quick Start Guide (Marshmallow)

Od momentu kiedy google ogłosiło nową wersję swojego mobilnego systemu poświęciliśmy już sporo artykułów na temat najnowszego systemu Android 6.0 Marshmallow. Nie mieliśmy jeszcze okazji przetestować najnowszego Androida, dlatego wstrzymujemy się od własnych subiektywnych opinii. Jednakże, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszej wersji Androida z pierwszej ręki, to już teraz możesz pobrać darmowy przewodnik Quick Start Guide Android 6.0 Marshmallow ze sklepu Google Play.

Przewodnik po najnowszym systemie Android, oprócz wersji na smartfony i tablety, dostępny jest także w wersji przeglądarkowej na kompuetrze.

Cała publikacja zawiera 62 strony w języku angielskim poświęcone najnowszym funkcjom, które zostały wprowadzone w Androidzie 6.0 (Google Now on Tap, przechowywanie heterogeniczne, drzemki i Wstrzymywanie aplikacji). Google zaprezentowało także kilka smaczków, które kryje Marshmallow, na przykład: włączanie latarki, doststosowanie ekranu głównego, parowanie z Android Wear i Android Auto czy tworzenie wielu kont użytkowników.

 

Jeśli jesteś nowym uzytkownikiem Androida zachęcamy do zapoznania sie ze skróconym przewodnikiem po systemie Android 6.0. Jeżeli używałeś już Androida, to Android Quick Start Quide możesz przejrzeć w ramach ciekawostki.

Pobierz książkę Android Quick Start Guide, Android 6.0 (Marshmallow) ze sklepu Google Play, klikając na poniższy przycisk – możesz ją także otworzyć w przeglądarce internetowej na komputerze. Zapoznaj się także online’owym centrum pomocy Nexus.

Pobierz z Google Play

źródło: Google Play – Android Quick Start Guide