Już za tydzień finalna wersja systemu iOS 9.1?

To już piąta wersja beta systemu iOS 9.1, którą Apple wydało dla programistów i dobrowolnych testerów.

iOS 9.1 Beta 5

Niecały tydzień od wydania czwartej wersji beta systemu iOS 9.1, firma Apple udostepniła dzisiaj nową wersję systemu iOS 9.1 Beta 5. Uaktualnienie mogą pobrać zarejestrowani programiści oraz testerzy-ochotnicy, którzy zarejestrowali się w programie Apple Public Beta.

Nowa wersja wprowadza jedynie poprawki błędów i usprawnienia związane z wydajnością is zybkością działania systemu.

Jeśli udostepniania wersji testowych postepuje w tak szybkim tempie, to możliwe, że już za tydzień firma z Cupertino wyda finalną wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego.


Jeśli masz już zainstalowaną 5. betę iOS-a 9.1 i zauważyłeś jakieś znaczące zmiany lub nowe funkcje daj znac w komentarzu. My póki co nie zauważyliśmy żadnych większych zmian.

źródło: Apple

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuje się komunikacją internetową i e-marketingiem, pasjonat urządzeń mobilnych i nowych technologii. Dołącz do moich kręgów na Google+ .
Obserwuj
  • Radek Olszak

    iOS 9 to porażka na iPad mini 2. Zrobiłem, upgrade a teraz nie mogę się tego dziadostwa pozbyć. Downgrade do 8.4 jest tylko możliwe jak się wcześniej użyło programu i faith i skopiowało pliki shsh Borowski z wersji 8.4 . Wersja 9 to wielki muł 9.1 ciut lepsze niż 9.0.2 ale 9.1 dalej zamula w porownaniu do 8.2 . Nice instalujcie 9-ki.

  • Rafał Gruszka

    9.1 vs 9.0.2 jakieś różnice?